Tauragės policija rado pavogtus keturračius(4)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-10-15 11:07

Lauksargių seniūnijoje, Oplankio ir Kalėnų kaimuose, rasti Kelmės ir Raseinių rajonuose pavogti keturračiai. Tauragės AVPK archyvo nuotraukos

Praėjusį trečiadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų skyriaus pareigūnai Oplankio ir Kalėnų kaimuose (Lauksargių sen.) rado vogtus keturračius. Vieno jų ieškojo Kelmės, kitų dviejų – Raseinių policijos komisariatai.

Nusikaltimų skyriaus viršininkas Aurimas Banys sako, kad vogtos transporto priemonės aptiktos tikrinant gautą informaciją. Paaiškėjo, kad keturračius įsigiję asmenys galėjo ir nežinoti, jog važinėja vogtais keturračiais.

– Turimų transporto priemonių iki šiol jomis važinėję tauragiškiai nė nemanė slėpti. Oplankio kaime radome du keturračius, Kalėnuose – vieną. Transporto įsigijimo dokumentų tariami savininkai pareigūnams pateikti negalėjo. Patikrinus duomenų bazėje paaiškėjo, kad keturračiai vogti, – pasakojo A.Banys.

Oplankio kaime rastų dviejų keturračių ieškojo Raseinių policija. Ikiteisminį tyrimą dėl jų vagystės šio rajono pareigūnai buvo pradėję 2010 metais. Kalėnų kaime rasto keturračio ieškojusi Kelmės policija vagystę buvo užregistravusi šiemet.

– Kadangi kolegos, dirbantys kituose rajonuose, dėl šių transporto vagysčių buvo pradėję ikiteisminius tyrimus, Tauragėje tyrimo nepradėjome. Susisiekėme su Kelmės ir Raseinių policijų komisariatais ir perdavėme, jog parsigabenome jų ieškomas transporto priemones. Jau kitą dieną keturračiai buvo perduoti paiešką paskelbusiems komisariatams, – sakė Nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininkas.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras