Policijos pareigūnų radiniai Sakalinės kaime – neteisėtai laikomi ginklai, neprižiūrimi vaikai ir naminė degtinė(4)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2014-01-07 15:04

Pareigūnų radiniai.

Naujametis, sausio 1-osios, rytas dviem Sakalinės kaime (Tauragės raj.) gyvenančioms šeimoms prasidėjo policijos pareigūnų vizitu. Per patikrinimus, atliktus dvejose to paties kaimo sodybose, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai aptiko ne tik savadarbius ir neregistruotus ginklus, naminę degtinę, bet ir tarp girtaujančių suaugusiųjų augančius vaikus.

Vienoje iš Sakalinės kaimo sodybų, apieškoję gyvenamąsias ir pagalbines patalpas, policijos pareigūnai aptiko neregistruotą pistoletą bei graižtvinį šautuvą, kurį sodybos šeimininko teigimu, paliko kaimynas. Be neteisėtai laikomų neregistruotų ginklų, pas Sakalinės kaimo gyventoją dar buvo rasta ir 12 litrų skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą.

Kitoje sodyboje policijos pareigūnus pasitiko liūdnesnis vaizdas – tarp apgirtusių namiškių besisukinėjantys mažamečiai vaikai ir tiesiog ant žemės besimėtantis pistoletas, lengvai prieinamas šioje šeimoje augantiems vaikams. Vienas iš sodybos šeimininkės sūnų, kuriam, pirminiais duomenimis, priklauso šis ginklas, teigė jį įsigijęs iš draugo Norvegijoje, tačiau jo nespėjęs užregistruoti. Policijos pareigūnai aptiko ir savadarbį šautuvą, kuris, kaip spėjama priklauso kitam sodybos šeimininkės sūnui, gyvenančiam toje pačioje sodyboje.

Neteisėtai laikomus ginklus ir naminę degtinę paėmė policijos pareigūnai, Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Dėl tėvų valdžios nepanaudojimo pradėta administracinė teisena – tinkamai savo atžalų saugumu nesugebantiems pasirūpinti tėvams gresia bauda iki 400 litų.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras