Per savaitę – penki nelegalūs ginklai(10)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2014-01-14 12:44

Tauragės AVPK nuotrauka

Sausio 8-ąją Stragutės kaime Tauragės policijos pareigūnai aptiko dar vieną nelegalų šautuvą. Sausio 1-ąją netoliese (Sakalinės k.) buvo rasti keturi nelegalūs ginklai. Pareigūnai ragina radus ginklą nedelsiant kreiptis į policiją.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai atliko kratą Stragutės k. gyvenančio vyro namuose. Namo palėpėje rastas nelegaliai laikytas lygiavamzdis šautuvas. Dėl šio fakto komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pirminiais duomenimis, namo savininkas negalėjo atsakyti, kam priklauso pareigūnų rastas ginklas. Pareigūnai tai aiškinasi.

Rastasis neteisėtas ginklas – šiais metais jau penktasis, kurį aptiko Tauragės apskrities VPK pareigūnai. Komisariato Nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininkas Aurimas Banys tauragiškius perspėja, kad radus šaunamąjį ginklą būtina apie tai informuoti policiją: „Gyventojai, radę bet kokius šaunamuosius ginklus, turi nedelsdami pranešti apie juos policijos pareigūnams. Jokiu būdu tokių ginklų nedera laikyti namuose, kaip nereikėtų ir patiems ginklų gabenti į policiją. Pareigūnus būtina iškviesti į vietą, kurioje yra ginklas“.

Už neteisėtą šaunamojo ginklo laikymą įstatymas numato baudžiamąją atsakomybę: areštą arba laivės atėmimą iki penkerių metų.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras