Avariją sukėlęs 80-metis vairuotojas stabdančius pareigūnus... apvažiavo(15)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2014-01-31 11:48

Pravažiuojantį automobilį apgadinęs 80-metis vairuotojas tikriausiai daugiau nebevairuos

Garbaus amžiaus vairuotojas ne tik sukėlė eismo įvykį, bet ir paspruko iš įvykio vietos. O policijai bandant vairuotoją sustabdyti, šis apvažiavo kelią užblokavusį tarnybinį automobilį per  melioracijos griovį.

Apie šį įvykį pranešusi Tauragės policijos atstovė spaudai Gintarė Paulauskienė daro išvadą, kad pastarasis įvykis šiam 80-mečiui kaip vairuotojui buvo paskutinis.

Vėlų antradienio vakarą ties Pagramančiu garbaus amžiaus vyriškio vairuojamas automobilis „Škoda Octavia“ kliudė priešinga eismo juosta važiavusį „VW Golf“. Pastarojo automobilio vairuotoja, policijos pareigūnė, važiavo Šilalės, senolis – Tauragės link. Prasilenkdamas su priešais atvažiuojančia mašina „Škoda“ automobilis numušė  „VW Golf“ automobilio veidrodėlį. Eismo įvykį sukėlęs „Škoda“ vairuotojas savo kelionę tęsė nė nestabtelėjęs. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai, gavę pranešimą apie įvykį, garbaus amžiaus vyriškio vairuojamą automobilį stabdė  maždaug už 10 kilometrų nuo eismo įvykio vietos. Jie šiam vairuotojui tiesiog tarnybiniu automobiliu užtvėrė kelią. Tačiau aštuoniasdešimtmetis buvo „ne pėsčias“: vairuotojas kelią užtvėrusį policijos automobilį  tiesiog apvažiavo per šalia kelio esantį melioracijos griovį. Netrukus vis tik senolį policijai pavyko sučiupti. Sulaikytas vairuotojas pareigūnams paaiškino, kad suprato, jog kliudė priešais atvažiuojantį automobilį, tačiau nemanė padaręs nusižengimą. Dar išradingesnis buvo senolio paaiškinimas, kodėl jis nestojo, jį stabdantiems policininkams. 80-metis, pasirodo, labai skubėjo namo.

Tauragės apskrities VPK atstovė spaudai G.Paulauskienė sako, kad už pasišalinimą iš eismo įvykio vietos senoliui gresia bauda nuo trijų iki keturių tūkstančių litų su teisės vairuoti transporto priemonę atėmimu nuo trejų iki penkerių metų arba administracinis areštas nuo penkiolikos iki trisdešimties parų su teisės vairuoti transporto priemonę atėmimu nuo trejų iki penkerių metų.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras