Policijos pareigūnams – dar vienas protokolas (20)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-09-10 10:43

Policijos pareigūnai automobilį paliko stovėti pažeisdami KET reikalavimus. Skaitytojo nuotrauka

 

Praėjo vos dvi savaitės po to, kai „Tauragės kurjeryje“ paviešinus skaitytojo užfiksuotus kadrus policija nubaudė neatsakingai pasielgusį kolegą – policijos ekipažo vairuotoją. Sulaukėme dar vieno vaizdinio įrodymo. Istorija kartojasi – policijos pareigūnų vėl laukia administracinė atsakomybė.

– Ką čia galima daugiau pasakyti: yra policijos pareigūnai ir, deja, yra tokie pareigūnai. Vėl teks rašyti Administracinių teisės pažeidimų protokolą, – peržiūrėjusi skaitytojo atsiųstą laišką ir nuotrauką, sakė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Gintarė Paulauskienė.

„Tauragės kurjeriui“ vaizdinę medžiagą ir informaciją atsiuntęs skaitytojas sakė, kad policijos ekipažo Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimas užfiksuotas rugsėjo 4-ąją, apie 12 valandą, Tauragėje, J.Tumo-Vaižganto gatvėje, netoli „Versmės“ gimnazijos.

„Po rekonstrukcijos šioje gatvėje yra nubraižytos ištisinės linijos, įrengti saugaus eismo kalneliai. Mokiniai ir mokytojai, nerasdami vietos, pasistato savo mašinas kaip ir netrukdydami eismui, bet nusižengdami KET taisyklėms. Pareigūnai juos baudžia. Viskas būtų teisinga, jeigu patys pareigūnai rodytų tinkamą pavyzdį“, – rašoma skaitytojo atsiųstame laiške.

Tauragiškis sako užfiksavęs pačius didžiausius kelių chuliganus ir pažeidėjus, nes šie įsivaizduoja galį važinėti, nesilaikydami jokių taisyklių, ir svarbiausia – likti nenubausti. Pareigūnų padarytą pažeidimą užfiksavęs žmogus prašo tai paviešinti ir primena KET reikalavimus.

„Policininkų automobilis stovi prie ištisinės linijos. Pagal KET nuo stovinčio automobilio šono iki ištisinės linijos turi būti ne mažiau kaip 3 metrai. Taip pat reikalaujama, kad nuo ištisinės linijos pradžios iki automobilio turi likti pakankamai vietos, kad kiti automobiliai (eismo dalyviai) galėtų aplenkti kliūtį nekirsdami ištisinės linijos. Ir dar. Automobilį galima statyti ne arčiau kaip 5 metrai iki sankryžos. O pareigūnų automobilis nuo J.Tumo-Vaižganto g. sankryžos su J.Matulaičio gatve stovi daugiausiai 2 metrų atstumu“.

Skaityti komentarus (20) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras