Daugiau nei pusšeštos promilės „įpūtusi“ moteriškė išsikvietė policiją(14)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-09-02 08:02

Renaldo Malycho nuotrauka

Tauragės rajone, Lomiuose, gyvena itin atspari alkoholiui moteris. Policijos pareigūnai nustatė, kad jos kraujyje galėjo būti 5,58 promilės alkoholio. Lomiškė ne tik nesiguodė sveikata, bet pati išsikvietė policiją ir pasiguodė esanti sumušta.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) duomenimis, incidentas tarp sutuoktinių Lomiuose įvyko naktį iš rugpjūčio 29-osios į 30-ąją. Pranešimas policijoje užfiksuotas maždaug 3 valandą nakties. Į pareigūnus kreipėsi Lomiuose gyvenanti 1980 metais gimusi moteris. Ji pasiskundė, kad sutuoktinis, gimęs 1970 m., ją sumušė.

– Nuvykę į įvykio vietą smurtautojo namuose neradome. Tačiau policiją išsikvietusi moteris atrodė sumušta. Ji pati aprodė, kur ir kaip viskas įvyko, nuodugniai viską papasakojo. Pareigūnai nustatė moters girtumą. Į alkoholio tikrintuvą nukentėjusioji įpūtė 5,58 prom. alkoholio. Kadangi nukentėjusioji guodėsi esanti sumušta, pareigūnai jai išrašė siuntimą medicinos ekspertizei atlikti. Ar lomiškė kreipėsi į medicinos ekspertą, nežinia, – paaiškino Tauragės AVPK atstovė spaudai Gintarė Paulauskienė.

Policijos atstovės duomenimis, incidentas tarp sutuoktinių galėjo kilti mažamečių vaikų akivaizdoje.

Tai nebe pirmas toks atvejis šioje šeimoje.

Dėl smurto artimoje aplinkoje policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Skaityti komentarus (14) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras