Rasti Nemune paskendusių brolių kūnai(2)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2014-07-10 07:50
Redakcijos archyvo nuotrauka

Skenduolių kūnai rasti po 6 dienų paieškos. Redakcijos archyvo nuotrauka

Trečiadienį Pagėgių savivaldybėje rasti abu broliai žvejai, dar penktadienį nuskendę Nemune. 49-erių V.B. ir 47-erių Ž.B. brolių gyvybės užgeso, vienam iš jų gelbėjant kitą.

Šį trečiadienį upė grąžino abiejų nelaimėlių palaikus. Antrojo kūnas rastas praėjus pusvalandžiui nuo pirmojo suradimo. Tačiau skenduoliai buvo 3 km atstumu vienas nuo kito.

Skelbiama, kad tragišką vyrų lemtį matė vietos gyventojas, žvejojęs netoli tos vietos, kur žvejojo ir broliai iš Tauragės. Ant Nemuno kranto liko dingusiųjų automobilis, kiti daiktai.

Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) duomenimis, pirmasis pranešimas apie nelaimę Bitėnų kaime buvo gautas penktadienį, apie 17.30 val. Skenduolių ieškoti išvyko dviejų ugniagesių komandų pareigūnai iš Pagėgių ir Vilkyškių. Valtimi apžvalgę Nemuno vietą, kurioje po vandeniu paniro du broliai, ugniagesiai gelbėtojai žmonių nerado. Apie 20 val. į įvykio vietą iš Klaipėdos atvyko narai. Paieška po vandeniu vyko dvi valandas, bet dingusiųjų kūnų rasti nepavyko. Narai skenduolių paiešką tęsė šeštadienį: pradėję darbus apie 8 val. narai išžvalgė apie hektarą Nemuno upės ploto. Apie 17 val. narai informavo, kad upės dugne pavyko rasti galimai nuskendusių asmenų spiningus, bet žmonių kūnų rasti nepavyko. Dėl fizinių ir techninių galimybių šeštadienį darbai buvo nutraukti. Dar kartą narai skenduolių ieškojo ir sekmadienį. Šįkart Nemuno upė žvalgyta Bitėnų kaimo ir Šakininkų kaimo teritorijoje. Narai vėl apieškojo apie hektarą upės vandens ploto, bet skenduolių rasti nepavyko. Apie 17.30 val. narų darbas buvo baigtas. Nuo vakar galimai paskendusių tauragiškių ieško tik Pagėgių PGT ugniagesiai gelbėtojai.

Šį trečiadienį apie 11 val. vienas skenduolių rastas maždaug už 1 km nuo nelaimės vietos. Srovė brolio kūną buvo priplakusi prie pakrantės žolių.

Kitas negyvas brolis apytikriai po 30 minučių buvo aptiktas gerokai toliau – už 4 km nuo ten, kur nuskendo.

Apmaudžios dvigubos nelaimės aplinkybių tyrimas tęsiamas.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras