Nemunas pasiglemžė dviejų tauragiškių gyvybes(2)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-07-08 06:42
Redakcijos nuotrauka

Tris dienas trukusios narų paieškos Nemuno upėje buvo bevaisės – skenduolių iki pirmadienio pavakarės rasti nepavyko. Redakcijos nuotrauka

Penktadienio pavakarę Nemune ties Bitėnais po vandeniu paniro ir nebeiškilo du tauragiškiai. Pagėgių policijos komisariate dėl dviejų brolių žūties pradėtas ikiteisminis tyrimas. Nepatvirtintais duomenimis, vienas brolių – buvęs garsus futbolininkas, gynęs ne tik Tauragės „Tauro“, bet ir Vilniaus „Žalgirio“ komandos garbę. Vakar po pietų skenduolių vis dar buvo ieškoma.

Pagėgių policijos komisariate atliekamas tyrimas dėl Nemune galimai nuskendusių V.B. (gimusio 1965 m.) ir Ž.B. (gimusio 1967 m.) mirties priežasties nustatymo.

Skelbiama, kad tragišką vyrų lemtį matė vietos gyventojas, žvejojęs netoli tos vietos, kur žvejojo ir broliai iš Tauragės. Ant Nemuno kranto liko dingusiųjų automobilis, kiti daiktai.

Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) duomenimis, pirmasis pranešimas apie nelaimę Bitėnų kaime buvo gautas penktadienį, apie 17.30 val. Skenduolių ieškoti išvyko dviejų ugniagesių komandų pareigūnai iš Pagėgių ir Vilkyškių. Valtimi apžvalgę Nemuno vietą, kurioje po vandeniu paniro du broliai, ugniagesiai gelbėtojai žmonių nerado. Apie 20 val. į įvykio vietą iš Klaipėdos atvyko narai. Paieška po vandeniu vyko dvi valandas, bet dingusiųjų kūnų rasti nepavyko. Narai skenduolių paiešką tęsė šeštadienį: pradėję darbus apie 8 val. narai išžvalgė apie hektarą Nemuno upės ploto. Apie 17 val. narai informavo, kad upės dugne pavyko rasti galimai nuskendusių asmenų spiningus, bet žmonių kūnų rasti nepavyko. Dėl fizinių ir techninių galimybių šeštadienį darbai buvo nutraukti. Dar kartą narai skenduolių ieškojo ir sekmadienį. Šįkart Nemuno upė žvalgyta Bitėnų kaimo ir Šakininkų kaimo teritorijoje. Narai vėl apieškojo apie hektarą upės vandens ploto, bet skenduolių rasti nepavyko. Apie 17.30 val. narų darbas buvo baigtas. Nuo vakar galimai paskendusių tauragiškių ieško tik Pagėgių PGT ugniagesiai gelbėtojai.

– Žvalgome vandens paviršių. Paprastai skenduoliai po trijų parų iškyla į vandens paviršių. Tikimės juos pastebėti. Šiandien kaip tik trečia para. Be to, narai per dieną išžvalgo tik apie 100 metrų upės vagos, o žmogaus kūną upė per tiek laiko gali nunešti keliolika kilometrų. Kad vyrai tikrai nuskendo, neabejojame. Faktą patvirtino vietos gyventojas, ant kranto buvo likę vyrų automobilis. Jį, beje, draugai jau išsigabeno į Tauragę. Jie prasitarė, kad galimai paskendusieji buvo žinomi futbolininkai, – vakar po pietų pasakojo Pagėgių PGT viršininkas Alvydas Mikašauskas.

Nepatvirtintais duomenimis, vienas brolių buvo profesionalus futbolininkas, žaidęs „Tauro“, „Žalgirio“ ir užsienio šalių (Estijos, Vokietijos) komandose.

Nelaimė prie Nemuno įvyko vyrams žvejojant. Vienas brolių ėmęs skęsti, antras puolęs gelbėti.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras