Avariją miesto centre lėmė skubėjimas(6) 

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-11-07 12:40

Autorės nuotrauka

Šiandien, penktadienį, apie 14 valandą, miesto centre vienas į kitą rėžėsi du lengvieji automobiliai. Abu jie nuskriejo į priešingus keturių eismo juostų gatvės pakračius. Vienas avarijos dalyvių prisipažino esąs kaltas ir sakė, kad nelaimė nutiko per skubėjimą. Jis automobilio greičiausiai nebetaisys.

Avarija nutiko Dariaus ir Girėno bei Birutės gatvių sankryžoje.  Moters vairuojamas automobilis „Audi“ riedėjo nuo miesto centro. Iš Birutės gatvės (nuo mikrorajono pusės) sankryžoje laukė jaunuolio vairuojamas „Peugeot“.

– Pastebėjau, kad į perėją ketina žengti moteris. Pagalvojau, kad pagrindiniu keliu važiuojanti „Audi“ sustos jos praleisti, o aš tuo metu spėsiu „prašokti“. Buvau pusiaukelėje, kai pajutau smūgį į automobilio šoną, – pasakojo jaunas vairuotojas.

Vaikino teigimu, jis skubėjo pas žieminių padangų pardavėją. Avarijos vietoje sukiojęsis vyras mestelėjo, kad tokiems vairuotojams tik arklius vadelioti.

„Audi“ vairuotojos padėjėjas svarstė, ar 2001 m. pagamintą automobilį pavyks suremontuoti. Pati vairuotoja tuo metu tebesėdėjo prie vairo ir pildė eismo įvykio deklaraciją.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras