Žygaičiuose siaučia chuliganai(7)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-03-30 12:10
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Policija Žygaičiuose pradėjo patruliuoti aktyviau - tikimasi sučiupti įsisiautėjusius chuliganus. Autorės nuotrauka

Per dvi savaites Žygaičiuose užfiksuoti trys nusikaltimai – nežinomi asmenys iš chuliganiškų paskatų sugadino moterims priklausantį turtą. Dėl išdaužytų buto langų įtarimai jau pareikšti 25-erių vyrui. Per šią savaitę nusikaltimai tęsėsi: sugadinta vaizdo stebėjimo kamera, kelio ženklas, dviratis. Policija patruliavimą šiame miestelyje jau sustiprino. Tikimasi, kad nenaudėliai bus nustatyti artimiausiu metu.

Šią savaitę apie svetimo turto sugadinimą Tauragės policijai pranešta keturis kartus. Iš jų du tokie atvejai užfiksuoti Žygaičiuose.

Mėnesio pradžioje pastebėta, kad geležinkelio Tauragė–Pagėgiai pervažoje buvo sugadintos 6 įmonei priklausančios izoliatorių girliandos. Kovo 21 d., apie 20.30 val.,  Tauragėje, Šilalės g. A.A. (gimusi 1991 m.), aptiko išdaužtą jos automobilio „Peugeot 206“ galinio lango stiklą. Šią dieną pranešta ir apie nusikalstamą veiką Žygaičių miestelyje. 1962 m. gimusi D.K. informavo, kad rado sugadintą jos parduotuvės prieigose įrengtą vaizdo kamerą. Po dviejų dienų iš šios gyvenvietės atskriejo dar vienas pranešimas. Kovo 23 d., apie 16.30 val., Žygaičiuose, nenustatyti asmenys sulaužė nurodomąjį kelio ženklą bei sulaužė Z.N. (gimusios 1943 m.) dviratį.

Pastaruoju metu tai nebe pirmi chuliganų nusikaltimai Žygaičiuose. Praėjusią savaitę Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad į pareigūnus kreipėsi 1962 metais gimusi M.B. ir pasiskundė, jog kovo 17-ąją, apie 2 valandą, išdaužti keturi jos dukrai priklausančio buto langai. Po paros policija jau žinojo, kas yra šio incidento kaltininkas – nusikaltimas buvo išaiškintas. Trumpo ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad langus pirmadienio naktį iškūlė Žygaičiuose gyvenantis 25-erių M.Š. Langus jis išdaužė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio. Svetimą turtą chuliganas aiškina sugadinęs dėl asmeninių nuoskaudų ir nesutarimų. Už šį nusikaltimą įstatymas numato keletą bausmės alternatyvų: nuo viešųjų darbų iki 2 metų nelaisvės.

Po šią savaitę fiksuojamų nusikaltimų policija sugriežtino dėmesį šiame miestelyje.

 – Iš tiesų policija jau pirmojo incidento stengėsi šį nusikaltimą išsiaiškinti. O po paskutinių pranešimų Žygaičių seniūnijoje sustiprintas patruliavimas, skiriamos didesnės pareigūnų pajėgos, jog nusikaltimai liautųsi, – vakar sakė policijos atstovė ryšiams su visuomene Gintarė Paulauskienė. 

Pašnekovė neatmetė galimybės, kad visos trys iki šiol Žygaičiuose užfiksuotos nusikalstamos veikos gali būti susijusios.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras