Vyriškos meilės ištroškę tauragiškiai nuteisti(18)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-03-22 15:30

 

Tauragiškiai Vaidas S., Jonas G. ir Vidas Ž. Tauragės teismo pripažinti kaltais dėl vyriškio seksualinio prievartavimo. Kaltais vyrai neprisipažino. Visiems trims teismas skyrė laisvės atėmimo bausmes.

Tauragės rajono apylinkės teismas informuoja apie kovo 17 d. paskelbtą nuosprendį.

Teismas nustatė, kad visi trys kaltinamieji seksualinį nusikaltimą įvykdė praėjusią vasarą, liepos 19-osios vakare, apie 21 val. Nusikaltimas įvykdytas Ringalių k. Visi nuteistieji tą vakarą buvo neblaivūs. Nukentėjusįjį A.P. trijulė prievartavo naudodama jėgą, fizinę prievartą ir grasindama, kad tuoj užmuš. Vaidas S. įspyrė vieną kartą A.P. į nugarą, o Jonas G. sudavė 4 kartus šlepete į veido sritį. Paveikę nukentėjusįjį psichologiškai, privertė tenkinti Jono G. lytinę aistrą oraliniu būdu. Tuo metu, kai Jonas G. seksualiai prievartavo nukentėjusįjį oraliniu būdu, Vaidas S. sudavė nukentėjusiajam kumščiu į šoną. Psichologinis ir fizinis smurtas nukentėjusiojo atžvilgiu tęsėsi – A.P. buvo priverstas oraliniu būdu tenkinti lytinę aistrą gulinčiam lovoje Vidui Ž. Po to, Vaidas S. nukentėjusiajam sudavė 5–6 smūgius į įvairias kūno vietas (padarė nežymų sveikatos sutrikdymą) ir išsivedęs A.P. laukan, oraliniu būdu tenkino savo lytinę aistrą prieš jo valią. Tokiais savo veiksmais visi trys kaltinamieji, pripažinta, veikdami bendrininkų grupėje, seksualiai prievartavo nukentėjusįjį.

Be to, du iš trijų kaltinamųjų šįkart atsakė ir už ankstesnius savo nusikaltimus. Vaidas S. tą patį vakarą, kai jis su bendrininku grupe seksualiai prievartavo nukentėjusįjį, pasišalindamas iš V.A. namų, pagrobė A.P. mobiliojo ryšio telefoną. Vidas Ž. apkaltintas smurtu artimoje aplinkoje. Jis nusikalto 2012 metų liepos 8 dieną: motinos bute nežymiai sutrikdė sveikatą savo mamai ir jos sugyventiniui.

Dėl seksualinio prievartavimo savo kaltės nepripažino nė vienas iš trijų kaltinamųjų. Vaidas S. iš dalies prisipažino esąs kaltas dėl mobiliojo ryšio telefono, o Vidas Ž. savo kaltę dėl smurto artimoje aplinkoje pripažino visiškai.

Tauragės rajono apylinkės teismo teisėja Gražina Gudžiūnienė, įvertinusi byloje surinktą medžiagą, konstatavo, kad kaltinamųjų Vaido S., Jono G. ir Vido Ž. kaltė ikiteisminio ir teisminio tyrimo metu buvo įrodyta visiškai. Surinktoje medžiagoje skelbiama, kad Vaidas S. praeityje buvo teistas, teistumai neišnykę. Jis yra įrašytas psichiatrinėje ir narkologinėje įskaitoje. Lygiai taip pat apibūdintas ir Jonas G. Abiem šiems tauragiškiams skirtos vienodos laisvės atėmimo bausmės – kalėti po 4 metus. Vidas Ž., nors irgi įrašytas psichiatrinėje ir narkologinėje įskaitoje, praeityje neteistas, tad jam teismas skyrė metais trumpesnį bausmės laiką. Bausmę kaltinamieji privalės atlikti pataisos namuose.

Iš visų kaltinamųjų priteisti ir civiliniai ieškiniai: Valstybinei ligonių kasai nuteistieji privalės atlyginti 49,31 Lt žalą, o nukentėjusiajam A.P. jiems teks sumokėti 10000 Lt. Šios sumos iš visų trijų nuteistųjų bus išieškomos solidariai, t.y. pirmiausia to nuteistojo, kurio sąskaitoje pinigų atsiras pirmiausiai.

Šis teismo nuosprendis per 20 dienų jis gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui.

Skaityti komentarus (18) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras