Nulaužė gatvės šviestuvą ir įlėkė į mokyklos stadioną(22) 

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-03-31 17:30
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Gal automobilio „Toyota Avensis Verso“ vairuotojas nutarė, kad Prezidento gatvė tęsiasi iki Bernotiškės gatvės? Autorės nuotrauka

Šiandien, apie 18 valandą, Prezidento gatvės gale, kur eismas baigiasi, „Toyota Avensis Verso“ vairuotojas nutarė kelionę pratęsti. Ji baigėsi nesėkme. Mašina nuvertė naujai pastatytą gatvės apšvietimo stulpą ir rėžėsi į „Šaltinio“ mokyklos stadiono tvorą.

Iš pradžių manyta, kad po tokio trenksmo vairuotojui gali prireikti medikų pagalbos. Todėl į avarijos vietą atskubėjo ne tik policijos ekipažas, bet ir Greitosios medicinos pagalbos automobilis. Pastarosios pagalbos nereikėjo – vairuotojas, liudininkų teigimu, važiavo vienas ir nesusižalojo. Netrukus į įvykio vietą atskubėjo vairuotojui artima moteris (manoma, motina). Ji pareigūnų klausė, kas dėl avarijos yra kaltas. O ėmę rinktis žiūrovai piktinosi:

– Ir kur jis čia važiavo? Gatvė juk jau baigėsi ir, svarbiausia, jos čia niekada nebuvo. Tai gerai, kad pėsčiųjų tuo metu nebuvo. Juk čia vaikai iš mokyklos į namus eina. Kaip tik šiuo metu ir manoji turėjo eiti, - kalbėjo vienas per kitą pusamžiai vyrai.

Jų nuomone, vairuotojas turėjo gerokai viršyti leistiną važiavimo greitį. Galbūt todėl nesugebėjo galingos mašinos nei laiku sustabdyti, nei išmanevruoti. Sumėtytas automobilis perskriejo pėsčiųjų šaligatvį ir trenkėsi į "Šaltinio" progimnazijos stadioną: išlaužė ir tvorą, ir krūmų gyvatvorę. Po tokių manevrų iš mašinos ėmė tekėti tepalas...

Tuo metu policijos pareigūnai „Toyota“ vairuotoją įsisodino į tarnybinį automobilį ir bendravo tuo pačiu tiek su vairuotoju, tiek nuo policijos automobilio neatstojančia moterimi. Koks bus šio pokalbio rezultatas, paaiškės jau rytoj.

Skaityti komentarus (22) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras