Dienos metu policijos pareigūnams Tauragėje įkliuvo du neblaivūs vairuotojai(15)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2014-03-05 09:02

Redakcijos archyvo nuotrauka

Pirmadienį, kovo 3-iąją, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nustatė du vairuotojus, kurie dienos metu už vairo sėdo neblaivūs.

Pirmadienį, apie 9.00 valandą ryto, Kunigiškių kaime (Tauragės rajone) policijos pareigūnams patikrinimui sustabdžius mikroautobuso „VW Transporter“ vairuotoją, paaiškėjo, kad vairuotojas buvo neblaivus, jam nustatytas 1,03 promilių girtumas. Šis vairuotojas tai pat neturėjo ir vairuotojo pažymėjimo, kurio jis neteko ankstesnio kontakto su policijos pareigūnai metu – vyriškis jau ne pirmą kartą į kelionę išsiruošė neblaivus.

Apie 13.30 valandą, Tauragėje, Paberžių gatvėje, policijos pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Opel Kadett“, kurio vairuotojui alkoholio matuokliu buvo nustatytas 1,36 promilių girtumas. Abiem transporto priemonių vairuotojams gresia administracinė - bauda nuo vieno tūkstančio iki vieno tūkstančio penkių šimtų litų su teisės vairuoti transporto priemonę atėmimu nuo vienerių metų iki vienerių metų šešių mėnesių.

Policijos pareigūnai įspėja, kad vairuotojai, sėsdami už automobilio vairo būdami apsvaigę nuo alkoholio ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, rizikuoja ne tik savo saugumu, bet ir kitų eismo dalyvių sveikata bei gyvybe.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras