Vogtu automobiliu įvažiavo į medį ir pabėgo (papildyta)(6)

Karolina STAŽYTĖ | karolina@kurjeris.lt

2014-12-12 18:38
Karolinos Stažytės nuotrauka

Manoma, kad įvažiavęs į medį vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino. Karolinos Stažytės nuotrauka

Gruodžio 12 d., apie 19 val., Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą apie avariją ties Stoties g. 39-uoju numeriu pažymėto gyvenamojo namo.

Užvažiavęs ant šaligatvio mini sunkvežimis rėžėsi į medį. Pirminiais duomenimis, vairuotojas iš įvykio vietos pabėgo. Anot policijos pareigūnų, už tai jam gresia maksimali bausmė - vairuotojo teisių atėmimas nuo 3 iki 4 metų.

Aplink transporto priemonę besirikiavę bei policiją iškvietę smalsuoliai teigė vairuotojo taip ir nematę. Atviroje sunkvežimio priekaboje buvo vežamas krovinys - galimai brangus generatorius.

Apžiūrėję įvykio vietą pareigūnai nusprendė automobilį nutempti į saugomą aikštelę. Pabėgęs vairuotojas ieškomas.

Tiriant įvykio aplinkybes paaiškėjo, kad į medį įvažiavęs „Mercedes-Benz Sprinter“ sunkvežimis – vogtas. Avarijos dieną jo pasigedo 1961 m. gimęs vyras. Gruodžio 12 d., apie 16 val. atvažiavęs į darbovietę – Paberžių gatvėje įsikūrusios įmonės teritoriją, – automobilį jis paliko nerakintą. Spynelėje buvo palikti ir rakteliai. Sunkvežimio apvogtasis pasigedo 19 val. 19:08 val. Tauragės apskrities VPK gautas pranešimas apie avariją.

Įtariamas vairuotojas vagis nenustatytas – toliau vykdoma jo paieška.

Tą patį penktadienio vakarą prie Stoties 39 namo darbavosi ugniagesiai gelbėtojai. Po avarijos ant važiuojamosios kelio dalies, 2 kvadr. m. plote buvo išsilieję tepalai. Panaudojus sorbentą jie surinkti, kelio danga nušluota.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras