Tauragiškis nusinuodijo išmetamosiomis dujomis (3)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2014-12-10 06:07

Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Vėlų šeštadienio vakarą Bokšto gatvėje bandyta išgelbėti automobilio išmetamosiomis dujomis apsinuodijusį 50-metį. Vyras buvo užsirakinęs automobilyje. Medikai ir ugniagesiai jį gaivino apie pusvalandį. Pastangos buvo bevaisės.

Nuo ketvirtadienio iki pirmadienio Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ir Tauragės rajono savivaldybės ugniagesiai į pagalbą gyventojams skubėjo penkis kartus: triskart pranešta apie gaisrą, dusyk prireikė pagalbos. Visi gaisrai kilo gruodžio 6-ąją. Maždaug 6.20 val. pranešta, kad dega katilinė name Vaivos g. Gesinti gaisro išskubėjo trys autocisternos. Paaiškėjo, kad gausių pajėgų malšinant ugnį neprireiks – katilinėje degė į dėžę suverstos žarijos ir prie krosnies sukrautų malkų krūva. Aprūko katilinės sienos ir lubos.  Dėl ko kilo gaisras, aiškinamasi.

Apie 19 valandą telefonu paskambinęs žmogus informavo, kad Baltrušaičiuose dega tvartas. Į nelaimės vietą išsiųstos keturios autocisternos. Atvykus pirmiesiems ugniagesiams, paaiškėjo, kad pastatas nedega: gaisro židinys – degančios šiukšlės.

Maždaug po valandos pagalbos šauksmas atskriejo iš Sungailiškių. Neprisistatęs asmuo pranešė, kad iš kamino skrieja žiežirbos ir gali sukelti gaisrą. Į nelaimės vietą atskubėję Sungailiškių ugniagesiai konstatavo, kad aštuonbučio kamine dega suodžiai. Juos pavyko užgesinti į kaminą įpylus vandens.

Gelbėtojų pagalbos tauragiškiai šaukėsi du kartus. Ketvirtadienio rytą, apie 9 val., į pareigūnus kreipėsi Tauragės greitosios medicinos pagalbos dispečerė. Pranešta, kad Dariaus ir Girėno g. name gali būti serganti moteris, nors buto durų niekas neatidaro. Medikai pas sergančią 70-metę įleisti išlaužus durų užraktą.

Kita pagalbos operacija nebuvo tokia sėkminga. 23.40 val. pranešta, kad Bokšto g. sodybos garaže, automobilyje, yra užsirakinęs ir į aplinką nereaguoja vyras. Gelbėtojams atvykus, automobilio „Mercedes Benz“ variklis tebedirbo. Į jį pavyko patekti per bagažinę. Vyras buvo be sąmonės. Nukentėjusysis ištrauktas ir perduotas medikams praėjus maždaug 10 minučių nuo pranešimo apie nelaimę. Jį gaivino ir medikai, ir ugniagesiai-gelbėtojai. Deja, pastangos buvo bevaisės. Po pusvalandžio teko konstatuoti 50-mečio tauragiškio mirtį. Manoma, kad mirtis jį ištiko apsinuodijus išmetamosiomis automobilio dujomis. Gelbėjimo operacija užtruko beveik valandą.

Policija praneša, kad, pirminiais duomenimis, vyras nusižudė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras