Prie „Norfos“ nubaustas prekeivis žuvimis(16)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2014-12-11 15:08

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato archyvo nuotrauka

Kad Bernotiškės gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje prie prekybos centro „Norfa“, iš automobilio bagažinės prekiaujama rūkytomis žuvimis – vieša paslaptis. Greičiau atvirkščiai, tauragiškiai seniai stebisi, kad prekeivių niekas nedrausmina. Tačiau prekyba šioje vietoje pagaliau pastebėta. Prekeivis nubaustas.

Apie skirtą nuobaudą pranešė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės specialistė Rūta Janavičiūtė. Anot jos, policijai apie galimą pažeidimą Bernotiškės g., prie prekybos centro „Norfa“, pranešė Tauragės apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT). Rūkytomis žuvimisvyras prekiavo, bet negalėjo pateikti prekių, kurios buvo be oficialių gamintojo ženklinimo etikečių, įsigijimo dokumentų. Nelegaliai prekiavusysis pareigūnams teisinosi įsigijęs žuvis iš nepažįstamo Rusnės gyventojo. Už nustatytus pažeidimus vyrui skirta administracinė nuobauda.

Artėjant šventėms policija ir Tauragės VMVT primena, kad pirkti maisto produktus vertėtų atsakingiau. Tad policijos pareigūnai ir veterinarijos inspektoriai šiuo laikotarpiu ketina skirti daugiau dėmesio prekybai viešose vietose.

Skaityti komentarus (16) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras