Kunigiškių padegėjas nustatytas(1)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-12-04 12:14

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato archyvo nuotrauka

Nuo rugpjūčio iki lapkričio Kunigiškiuose įtartinomis aplinkybėmis kilo keturi gaisrai. Įtarimai juos sukėlus tyčia pareikšti 19-mečiam vietos gyventojui. Gaisruose žmonės ir gyvūnai nenukentėjo.

Kunigiškių kaime, oficialiais duomenimis, vienas po kito kilo keturi gaisrai: tyčia buvo padegti trys ūkiniai pastatai ir įmonėje sandėliuoti šiaudai. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Rūta Janavičiūtė pranešė, kad gaisrus sukėlęs jaunuolis jau nustatytas.

– Bendradarbiaudami su Tauragės apskrities priešgaisrine gelbėjimo valdyba, policijos pareigūnai išsiaiškino, kas sukėlė gaisrus. Manoma, kad tai padarė Kunigiškiuose gyvenantis 19-metis, – sakė policijos atstovė.

Pašnekovė pranešė, kad rugpjūčio–lapkričio mėnesiais Kunigiškių kaimo bendruomenė su nerimu laukdavo kiekvieno ryto – bijojo, kad neužsiliepsnotų jų ūkiniai pastatai ar gyvenamieji namai. Priežastis – vienas po kito kilę gaisrai. Jų metu buvo visiškai suniokoti pastatai, kitas turtas. Tačiau nei žmonės, nei naminiai gyvūnai gaisruose nenukentėjo. Pirminiais duomenimis, padegėjas ugniagesiams apie kilusius gaisrus pranešdavo pats ir net padėdavo juos gesinti.

Padegimu įtariamam jaunuoliui gresia baudžiamoji atsakomybė, iki penkerių metų nelaisvės ir solidus civilinis ieškinys turtinei žalai atlyginti.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras