Avarijoje nukentėjo penki automobiliai(3) 

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-12-18 15:31
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Šiandienos avarija Tauragėje priminė didžiausią eismo įvykį Vilniuje, kai buvo sumaitota per 20 automobilių. Autorės nuotrauka

Šiandien, gruodžio 18-ąją, prasidėjus piko valandai Dariaus ir Girėno bei Gedimino gatvių sankryžoje ties autobusų stotimi į avariją pateko penki automobiliai. Įvykis priminė avariją Vilniuje, kai vilkikas sutraiškė 24 lengvuosius automobilius. Skirtingai nei sostinėje, Tauragėje aplamdyti penki automobiliai, juos kliudė „Vilkyškių pieninės“ krovininė mašina.

Pasak įvykio vietoje kalbintų policijos pareigūnų, visi eismo įvykio dalyviai, įskaitant ir „Vilkyškių pieninės“ vairuotoją, buvo blaivūs.

 –Tai – avarija dėl techninės priežasties. Krovininio automobilio vairuotojas aiškino, kad mašinoje dingo stabdžiai, – eismo įvykio priežastį pakomentavo  pareigūnas.

Krovininis „Mercedes Benz“ atriedėjo Gedimino gatve nuo mikrorajono. Šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje ties autobusų stotimi buvo išsirikiavę lengvieji automobiliai. Krovininė mašina dingus stabdžiams rėžėsi į dviejose eismo juostose išsirikiavusiuosius. Bene labiausiai nukentėjo priekyje stovėjusi „Audi A4“ ir visureigis, paženklintas „Klasmann Deilmann“ įmonės ženklais. Šiek tiek apibraižyti ir priekyje stovėjęs bei į dešinę ketinęs sukti „Honda“ visureigis bei už jo stabtelėjusi „Toyota“. Žmonės šioje avarijoje, laimei, nenukentėjo.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras