Laukais nuo policijos sprukęs jaunuolis galiausiai metė ir motociklą(6) 

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2014-05-11 11:23

Tauragės AVPK nuotrauka

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Skaudvilės nuovados pareigūnai Adakavo kaime užfiksavo komišką vaizdelį – nuo policijos motociklu sprukęs vairuotojas ne tik iš pagrindinio kelio nusuko į suartus laukus, bet galiausiai metė jį „pavedusią“ transporto priemonę ir leidosi į kojas.

Gegužės 7-ąją Skaudvilės nuovados pareigūnai, patruliuodami Adakavo kaime (Tauragės r.), patikrinimui stabdė motociklu važiuojantį jaunuolį. Tačiau transporto priemonės vairuotojas nepakluso policijos pareigūnų reikalavimui sustoti ir dar padidino greitį. Bandydamas pasprukti nuo pareigūnų dvidešimtmetis jaunuolis iš pagrindinio kelio pasuko tiesiog į suartus laukus ir matydamas, kad neišvengs akistatos su policija, metęs motociklą, leidosi bėgti.

Pareigūnams sučiupus jaunuolį paaiškėjo, kad nuo policijos jis bėgo ne be priežasties. Pasirodo jaunuolis važiavo be vairuotojo pažymėjimo, neregistruota ir techninės apžiūros dokumentų neturinčia transporto priemone, kuri taip pat nebuvo apdrausta privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.

Desperatiškai nuo policijos pareigūnų bandžiusiam išsisukti jaunuoliui pradėta administracinė teisena. Jam gresia bauda nuo 4000 iki 5000 litų su transporto priemonės konfiskavimu arba be jo arba administracinis areštas nuo 20 iki 30 parų su transporto priemonės konfiskavimu arba be jo.

 

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras