Į sceną užsiropštęs Erelis užpuolė atlikėjus(17)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2014-06-27 06:30
„Dodi“ archyvo nuotrauka

Kad į sceną užsiropštęs storas vyrukas juos puls, vaikinai nesitikėjo. Lukas Dedūra – kairėje. „Dodi“ archyvo nuotrauka

Kiek girtų „erelių“ suskaičiavote per šias Jonines? Jei dalyvavote kokiame nors masiniame renginyje, turbūt aibę. Grupė „Dodi“, kurios vienas narių yra tauragiškis, suskaičiavo tik vieną, tačiau labai agresyvų. Pasirodymo metu į sceną užsiropštęs kaimietis vienam vožė į nosį, kitas atlikėjas spėjo pasprukti.

Incidentas įvyko grupei koncertuojant Zyplių dvare (Šakių r.) Kaip pasakojo tauragiškis, grupės „Dodi“ narys Lukas Dedūra, storas vyrukas, kurį kaime visi vadino Ereliu, staiga užlipo į sceną ir smogė kumščiu į veidą jo kolegai.

– Kažkaip neatkreipiau dėmesio. Pasitaiko, užlipa į sceną gerbėjai gėlių paduoti ar pasveikinti. Nepamenu, kaip viskas vyko, tačiau po smūgio Vyteniui aš kaip mat nušokau nuo scenos. Laimei, mane pagavo kažkokia panelė, – juokėsi atlikėjas. – Vėliau tą Erelį kažkas patį numetė nuo scenos. Organizatoriai iškvietė policiją. Jie visiškai nebuvo pasirūpinę renginio saugumu, nebuvo nusamdę apsaugos darbuotojų. Žmonių ten buvo ne keli šimtai, daug daugiau. Kiek teko girdėti, tas pats Erelis diena anksčiau sviedė butelį į grupės „Rondo“ atlikėjus. Po incidento kaip mat išvykome. Šakių ligoninėje mus apžiūrėjo medikai. Vėliau kreipėmės į policiją.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pasak atlikėjo, pernai susikūrusi grupė „Dodi“ (nariai L.Dedūra ir jurbarkiškis Vytenis Partikas) paprastai koncertuoja didmiesčiuose, įvairių masinių renginių metu arba naktiniuose klubuose.

Skaityti komentarus (17) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras