Tris keleivius pražudęs rusas atsidūrė Tauragės areštinėje (papildyta)(8)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2013-02-06 07:07
Rolando Žalgevičiaus nuotrauka

„Geriau 10 minučių pavėluoti negu 50 metų paskubėti“, – taip šią avariją pakomentavo vienas interneto komentatorius. Rolando Žalgevičiaus nuotrauka

Vakar (vasario 5 d.) apie 21.30 val. Bendrasis pagalbos centras Klaipėdoje gavo pranešimą apie skaudžią avariją Tauragės rajone. Kelyje Ryga–Kaliningradas, ties Antegluoniu, Rusijos piliečių mikroautobusas „Mercedes Benz Sprinter“ rėžėsi į medį. Eismo įvykio metu trys žmonės žuvo, du sužeisti. Vairuotojas į Rusiją esą skubėjo todėl, kad vidurnaktį baigėsi vieno  keleivio vizos galiojimas.

Bendrojo pagalbos centro specialistai praneša, kad informacija apie į medį įsirėžusį mikroautobusą nedelsiant buvo perduota Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Tauragės priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms, Tauragės policijai ir medikams. Mat informatorius, skambinęs bendruoju pagalbos telefonu 112, sakė, jog avarijoje yra sužeistų, mašinos nuolaužomis prispaustų žmonių, o gali būti ir žuvusiųjų.

Tauragės ugniagesiai gavo patikslintą informaciją, kad automobilis nuo kelio nulėkė maždaug už 16 kilometrų nuo Tauragės, važiuojant Kryžkalnio link, t.y. Paegluonio kaimo ribose. Atvykę į nelaimės vietą ugniagesiai-gelbėtojai pranešė, kad automobiliu važiavo penki vyrai: du iš jų rasti iškritę, du – prispausti, o vairuotojas patyręs tik veido traumą. Prispaustieji konstatuota, jog avarijos metu žuvo iškart. Taip pat mirė ir vienas iškritusiųjų, antrasis – traumuotas ir skubiai Greitosios medicinos pagalbos automobiliu išgabentas į ligoninę. Žuvusiųjų ir sumaitotame automobilyje likusių vyrų kūnus gelbėtojai išlaisvino hidraulinės įrangos pagalba. Darbai avarijos vietoje baigti apie 23 valandą.

Pirminiais policijos duomenimis, avarija įvyko kelio Ryga–Šiauliai–Kaliningradas 148-ajame kilometre. Avarija ištiko automobilio „Mercedes Benz 213“ keleivius ir mikroautobusą vairavusį 1970 m. gimusį Rusijos pilietį V.K. Eismo įvykio metu žuvo kartu važiavę Rusijos piliečiai A.K. (gimęs 1976 m.), A.P. (gimęs 1987 m.) ir O.S. (gimęs 1973 m.), sužalotas kartu važiavęs Rusijos pilietis V.O. (gimęs 1987 m.), kuris dėl įvairių kūno sužalojimų paguldytas į ligoninę. Įtarimai, sukėlus eismo įvykį, reiškiami vairuotojui, tad jis buvo uždarytas į areštinę. Dėl skaudžios avarijos Tauragės policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Interneto portaluose pasirodė informacija, kad penki rusai lėkė iš Vilniaus, kur pirko muzikos aparatūrą. Į Kaliningrado srityje esančius namus vyrai skubėjo, nes vienam keleiviui vidurnaktį turėjo baigtis vizos galiojimas. Vairuotojas esą tvirtino, kad avarija įvyko dėl slidaus kelio. Todėl jo vairuotas ir nesuvaldytas mikroautobusas į medį rėžėsi šonu. Taip pat patvirtinti duomenys dėl to, kad avarijos dalyviai roko grupės nariai. Per avariją žuvo grupėje gitara, mušamaisiais ir pučiamaisiais instrumentais grojusieji. Gyvas liko tik klavišininkas. Jam lūžusios kojos, pažeistas stuburas. „Kaip sakė vairuotojas, per avariją patyręs tik veido nubrozdinimų ir kitų lengvų sužeidimų, beveik visi grupės nariai sėdėjo toje mikroautobuso pusėje, kuri trenkėsi į medį.

Vienas žuvusių grupės narių buvo sukūręs šeimą, kiti – viengungiai“, – praneša portalas lrytas.lt.

Lietuvos automobilių kelių direkcija tos dienos vakare informavo apie Lietuvos keliuose besiformuojantį plikledį ir būtiną vairuotojų atidumą. Pranešime sakoma, kad Tauragės rajone apie 19 valandą tvyrojo dulksna, o naktį eismo sąlygas sunkins plikledis.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras