Pasikėsinimo išžaginti 15-metę byla perduota teismui(5)

2013-10-30 10:52
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Nepilnametę išžaginti pasikėsinusio tauragiškio likimą spręs teismas. Autorės nuotrauka

Klaipėdos apygardos prokuratūros Tauragės apylinkės prokuroras Raimundas Aukštakalnis per dvi savaites baigė nagrinėti pasikėsinimo išžaginti nepilnametę baudžiamąją bylą. Ji perduota teismui. Įtariamasis nuo nusikaltimo padarymo dienos yra suimtas.

Apie pasikėsinimą išžaginti 15-metę Sodų gatvės gyventoją rašėme spalio 15 dienos numeryje („Tauragės kurjeris“ Nr. 79, „Kėsintasi išžaginti 15-metę“). 25-erių tauragiškis M.K. iki šiol nebuvo teistas. Pirminiais duomenimis, jis pažinojo savo auką. M.K. kaltinamas tuo, kad spalio 13 d. apie 23.30 val., būdamas neblaivus, įsibrovė į neužrakintą butą ir bandė išžaginti nepilnametę.

Policijos departamentas tąsyk pranešė, kad užėjus netikėtam „svečiui“ mergina gulėjo lovoje. Vyras viena ranka savo aukai užčiaupė burną ir sudavė keletą smūgių į veidą. Prievartaujama mergina ėmė šaukti. Išgirdusi dukros riksmą, į namus grįžo kaimynystėje viešėjusi mama, kuri ir išgelbėjo dukrą. Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai įtariamajam nustatė vidutinį girtumą (į alkoholio tikrintuvą žagintojas įpūtė 2,17 promilės alkoholio). Tą pačią naktį vyras buvo uždarytas į areštinę.

Šiandien Klaipėdos apygardos prokuratūra išplatino pranešimą apie operatyviai užbaigtą šio įvykio tyrimą.

„Sutelktomis Tauragės policijos ir prokuratūros pareigūnų pastangomis šio sunkaus nusikaltimo tyrimas baigtas, vadovaujantis pagrindiniais baudžiamojo proceso paskirties reikalavimais, t.y. per įmanomai trumpiausią laiką“, – sako Klaipėdos apygardos vyriausiasis prokuroras Vytautas Jurkevičius.

Kaltinamasis M.K. teismo laukia suimtas, jam pareikštas 15 tūkst. litų neturtinės žalos atlyginimo civilinis ieškinys.

Valstybinį kaltinimą Tauragės rajono apylinkės teisme šioje byloje palaikys kaltinamąjį aktą joje surašęs prokuroras R.Aukštakalnis.

Įstatymas už pasikėsinimą išžaginti nepilnametį asmenį numato laisvės atėmimo bausmę nuo 3 iki 10 metų.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras