Prakartėlės niokotojus jau pričiupo policija(80)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2013-01-02 07:33
Margaritos Pūdžiuvienės nuotrauka

Margaritos Pūdžiuvienės nuotrauka

Centrinėje miesto aikštėje ankstų antradienio rytą prakartėlę niekinę jaunuoliai jau policijos nuovadoje. Trečiadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pranešė jau nustatę ją suniokojusius asmenis. Į policijos komisariatą buvo pristatyti ir apklausti aštuoniolikos ir devyniolikos metų Tauragės rajono gyventojai. Jaunuoliai prisipažino suniokoję prakartėlę, teisinosi padarę tai būdami visiškai apsvaigę nuo alkoholio.

Šiuo metu tyrimas policijoje tęsiamas, atliekami tolesni procesiniai veiksmai.

Iniciatyvos ieškant vandalų ėmėsi vienas dekoracijos iniciatorių V.Latoža. Visuomenės pagalbos prašantis vyras sako, kad nuostoliai nedideli, bet ne jie šiuo metu yra svarbiausi.

– Informacija jau perduota Tauragės policijai. Daug ką užfiksavo ir centrinėje miesto aikštėje įrengtos vaizdo kameros. Yra žinomas ir asmuo, matęs šį vandalizmo aktą. Tačiau kreipiamės į visuomenę, prašydami pagalbos – reikia daugiau žmonių, galinčių paliudyti įvykį, suteikti išsamesnės informacijos, – sakė V.Latoža.

Šį šventinį atributą miestui ir svečiams dovanojo verslininkai Valdas Latoža bei Edmundas Abromas. Tauragės katalikų parapijos dekanas Alvydas Bridikis prakartėlę pašventino lygiai prieš savaitę, per šv.Kalėdas.

Skaityti komentarus (80) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras