Penktadienį avarijoje apgadinti keturi automobiliai(21) 

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2013-01-18 18:50
Renaldo Malycho nuotrauka

Stipriai apgadintas automobilis „Peugeot 406“. Renaldo Malycho nuotrauka

Penktadienį apie 15.15 val., Vytauto gatvės pradžioje, ties elektronikos prekių parduotuve įvykus autoavarijai, sumaitoti keturi automobiliai. Žmonės, atsitiktinumo dėka, nenukentėjo.

Auto įvykio detales aiškinasi Tauragės policijos pareigūnai. Įvykio vietoje kalbėta, kad automobilio „Peugeot 406“ vairuotojas važiuodamas miesto centro link pradėjo lenkimo manevrą.

– Vyras bandė aplenkti keletą priekyje važiavusių mašinų iškart. Gali būti, kad jis nė nematė, kad priekyje lėtai judantis saugos tarnybos „Rimsauga“ mikroautobusas rodo posūkį į kairę ir ketina sukti į parduotuvės kiemą. Susidūrimas būtent šiuo momentu ir įvyko: „Peugeot“ rėžėsi į besisukantį „VW Transporter“. Nuo smūgio lengvasis automobilis nuskriejo į prie parduotuvės įrengtą mašinų stovėjimo aikštelę, apgadino čia stovėjusius du automobilius ir grįžo atgal į Vytauto gatvės važiuojamąją dalį. Laimei, vieno iš sustojusių mašinų vairuotojas buvo spėjęs ką tik išlipti ir pasitraukti nuo automobilio, - kalbėjo įvykio liudininkas.

Kaip viskas buvo iš tikrųjų paaiškės artimiausiu metu. Plačiau apie šį įvykį skaitykite antradienio numeryje.

Skaityti komentarus (21) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras