Vyras nuskendo sodybos tvenkinyje(0)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2013-08-02 09:36
Margaritos Pūdžiuvienės nuotrauka

Gražioje vietoje įsikūrusi, gražiai tvarkoma sodyba pasiglemžia jau nebe pirmo savo šeimininko gyvybę. Autorės nuotrauka

Antradienio popietę Bendrajam pagalbos centrui pranešta apie Žiburių kaime galimai paskendusį žmogų. Į nelaimės vietą iškart išskubėjo ugniagesiai-gelbėtojai ir medikai, vėliau prisijungė policijos pareigūnai. Nerimauta ne be pagrindo – sodybos tvenkinyje rastas paskendusio šeimininko lavonas.

Anot pirminio pranešimo, informacija apie galimą tragediją specialiąsias tarnybas pasiekė apie 15.30 val. Bendruoju pagalbos telefonu 112 skambinęs žmogus sakė, kad matė, kaip žmogus ėjo maudytis, o dabar jo niekur neranda. Ar vyras iš tiesų paskendo, informatorius teigė nežinąs. Informacija apie galimą nelaimę nedelsiant perduota Tauragės priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms. Apie įvykį informuota Tauragės policija ir Tauragės greitoji medicinos pagalba.

Į pagalbą skubančios tarnybos kiek sugaišo ieškodamos vandens telkinio. Išsiaiškinta, kad nelaimė nutiko ne Agluonos upelyje, šalia kurio įsikūręs Žiburių kaimas, o sodyboje iškastame tvenkinyje. Kadangi į nelaimės vietą atskubėjo du ugniagesių ekipažai, vienas leidosi į skenduolio paieškas, antras dingusiojo ieškojo greta augančiame miške ir gretimoje negyvenamoje sodyboje. Pastarieji iš paieškų grįžo tuščiomis. Tuo pačiu metu antrasis ekipažas jau aptiko skenduolį, o krante budėję medikai netrukus konstatavo sodybos šeimininko Redo Preikšaičio, gimusio 1964 metais, mirtį. Drauge su specialistais dingusiojo ieškojo ir velionio mama. Moteris, net ir stovėdama greta juoda plėvele apdengto savo sūnaus kūno, nenorėjo suvokti realybės – ragino ugniagesius-gelbėtojus tęsti paieškas...

Vietos gyventojai pasakoja, kad dabartinis sodybos šeimininkas apsigyveno čia palyginti neseniai:

– Buvo naujakurys. Nusipirko sodybą maždaug prieš metus. Tuo metu vyras dar turėjo žmoną, bet šių metų pavasarį šeima iširo, – pasakojo sutikta moteris.

Kalbama, kad gražiai prižiūrimą sodybą persekioja prasta lemtis. Anksčiau joje gyvenusios šeimos gyvenimas irgi baigėsi tragedija. Tąsyk į Amžinybę iškeliavo sodybos šeimininkė ir jos dar negimęs kūdikis. Vyras, neiškentęs sunkių prisiminimų, puoselėjamą sodybą pardavė Preikšaičių šeimai.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras