Vairuotojų girtumas tikrinamas kiekvieną vasaros savaitgalį(7)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2013-08-08 07:08
Redakcijos archyvo nuotrauka

Redakcijos archyvo nuotrauka

Policijos departamentas praneša apie rugpjūčio mėnesį policijos organizuojamas akcijas šalies keliuose. Nežiūrint to, kad policija iš anksto praneša apie akcijas, vairuotojai to „negirdi“: po kiekvieno reido pranešama apie prie vairo sučiuptus įkaušusius vairuotojus.

Šį mėnesį policija rengiasi tikrinti ne vien tik vairuotojų blaivumą. Nemažai dėmesio skiriama vaikų vežimo taisyklėms, motociklininkams ir chuliganiškai vairuojantiesiems.

Visoje šalyje rugpjūčio 15-18 d. ir rugpjūčio 29-rugsėjo 1 dienomis bus kreipiamas ypatingas dėmesys į pavojingai ar chuliganiškai vairuojančius asmenis. Ši akcija vyko ir pirmąjį mėnesio savaitgalį.

Važiavimo greičio kontrolė Lietuvoje planuojama rugpjūčio 19-25 d. Akciją inicijuoja Europos kelių policijos tinklas (TISPOL). Praėjusį savaitgalį Lietuvos Kelių policija taip pat surengė greičio patikrinimus.

Praėjusį savaitgalį tikrinta, ar vairuotojai ir keleiviai segi saugos diržus, ar motociklų (mopedų) vairuotojai ir keleiviai naudoja šalmus, ar tinkamai automobiliuose vežami vaikai.

Tokios pat akcijos Lietuvos keliuose dar vyks rugpjūčio 12-18 d. ir rugpjūčio 26-rugsėjo 2 dienomis.
Kaip jau tapo įprasta vairuotojų blaivumui vasaros sezono metu policija skiria daugiausiai dėmesio, todėl tokie reidai vyksta kiekvieną savaitgalį – nuo penktadienio iki sekmadienio. O mokslo metų pradžios savaitgalį patikrinimas tęsis jau 3, o 5 dienas: nuo rugpjūčio 30 d. iki rugsėjo 3 d.
Mokslo metų pradžiai skirta dar viena policijos akcija. Paskutinę rugpjūčio savaitę ir pirmąją rugsėjo savaitę policija žada tikrinti pėsčiuosius, dviratininkus ir vadeliotojus. Bus kreipiamas dėmesys, kaip ši eismo dalyvių grupė naudoja atšvaitus ar kitus šviesą atspindinčius elementus tamsiuoju paros metu. Atšvaitų akcija vyks rugpjūčio 26 d.–rugsėjo 8 d.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras