Girtas eigulys gali netekti darbo(3)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2013-08-02 10:37
Redakcijos archyvo nuotrauka

Redakcijos archyvo nuotrauka

Tauragės policija išplatino pranešimą, kad liepos 30 dieną darbo metu neblaivus prie vairo įkliuvo uniformuotas eigulys. Tauragės miškų urėdijos urėdas Robertas Piečia sako, kad taip nusižengusiems darbuotojams taikomos pačios griežčiausios nuobaudos.

Tauragės policijos komisariato pareigūnai, antradienį, liepos 30 dieną, kelio A12 Ryga–Šiauliai–Tauragė-Panemunė ruože, kuriame vyksta remonto darbai, surengė reidą: stebėjo vairuotojų elgesį šviesoforu reguliuojamose atkarpose, tikrino važiavimo greitį. Tarp tuo metu patikrinimui sustabdytųjų pasitaikė Batakių girininkijos eigulys T.R. Nuosavą automobilį „Nissan Terrano“ vairavęs pareigūnas vilkėjo uniformos marškinius. Įtarta, kad eigulys gali būti neblaivus. Įtarimai pasitvirtino – pareigūnas įpūtė 1,12 promilės alkoholio (lengvas girtumas).

Kelių policijos skyriaus viršininkas Kęstutis Lukošius sakė, kad Kelių eismo taisykles pažeidusiam vyrui pradėta administracinė teisena.

– Už vairavimą apsvaigusiam nuo alkoholio eiguliui gresia 1000-1500 litų bauda ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas 1-1 m. 6 mėn. laikotarpiui. Kokia bauda ir bausmė pažeidėjui bus skirta, priklauso nuo teismo sprendimo, – sakė K.Lukošius.

Pareigūnas patvirtino, kad eigulio pažeidimas užfiksuotas darbo metu, t.y. apie 15 valandą.

– Urėdija su taip nusižengusiais darbuotojais elgiasi griežtai. Esu ne Tauragėje, bet kai grįšiu ir susipažinsiu su medžiaga, manau, rasime sprendimą. Žinoma, dar reikia įvertinti visas aplinkybes. Bet šįkart eiguliui gali būti skirtos pačios griežčiausios drausminės priemonės, o galbūt net atleidimas iš darbo, – vakar telefonu sakė Tauragės miškų urėdijos urėdas R.Piečia.

Urėdo žiniomis, darbo metu prasižengęs eigulys tarnyboje nebe naujokas.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras