Dideliu greičiu skriejęs automobilis rėžėsi į traktorių(10) 

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2013-08-16 14:35
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Stipriai apgadintas lengvasis automobilis. Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Penktadienį, apie 15.40 val., kelyje Kunigiškiai-Jucaičiai kaktomuša į traktorių rėžėsi lengvasis automobilis „Renault Laguna“. Skaudžiausiai nukentėjo lengvosios mašinos vairuotojas Tomas. Medikų pagalbos prireikė ir gale sėdėjusiam lengvojo automobilio keleiviui. Dar vienas kartu važiavęs keleivis rimtesnių traumų išvengė. Pirminiais duomenimis, abu avarijoje nukentėjusių transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs.

Pasak vietos gyventojų, tai – nebe pirma skaudi avarija šiame kaimo keliuke. Įvykio vietoje dirbę policijos pareigūnai teigė, kad dėl pastarosios nelaimės kaltas yra lengvojo automobilio vairuotojas.

– Kelių eismo taisyklės nurodo, kokiu greičiu galima važiuoti. Logiška, kad sunkiasvoris traktorius su prikabintais padargais negalėjo viršyti leistino važiavimo greičio. O lengvasis automobilis, greičiausiai, jį viršijo. Tai liudija ir ilgos stabdymo žymės žvyrkelyje, - aiškino vienas iš pareigūnų.

Manoma, kad lengvojo automobilio vairuotojas sunkiasvorio traktoriaus galėjo nematyti, o kuomet pamatė, išvengti susidūrimo buvo neįmanoma. Traktorius „Magnum“ buvo užėmęs visą kelio važiuojamąja dalį. Susidūrimas įvyko toje vietoje, kur kaimo kelias pereina į miško kelią. Nuo smūgio nulakstė traktoriaus priekyje sukabinti svarmenys, nusimontavo abi priekinės padangos. Lengvojo automobilio priekis ir stogas sukniažinti, didžiausias smūgis teko vairuotojui. Jį medikai išgabeno neštuvuose. Greta sėdėjusiam jaunuoliui traumų pavyko išvengti. Jo krūtinėje liko tik nuo saugos diržo įrėžtas kruvinas pjūvis.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras