Žinomas verslininkas pateko į avariją (11)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2013-07-26 11:33
Renaldo Malycho nuotrauka

Visureigį „Lexus“ vairavęs „Bremenos“ vadovas jaučiasi kaltas tik iš dalies. Renaldo Malycho nuotrauka

Liepos 23 dieną, apie 15 valandą, Pramonės gatvės sankryžoje savo automobilį „Lexus“ aplamdė žinomas Tauragės verslininkas ir politikas Sigitas Mičiulis. Avarijos metu niekas nenukentėjo, aplamdytos transporto priemonės. Policija į eismo įvykį kviečiama nebuvo.

– Susidūrimas įvyko išvažiuojant iš mūsų gamyklos teritorijos: vienas vairuotojas sukėlė avarinę situaciją, aš jos bandžiau išvengti ir... Tas, kuris iš tiesų buvo kaltas, nuvažiavo. Valstybinių to automobilio numerių niekas neįsidėmėjo. Abu įvykyje dalyvavę automobiliai – drausti. Todėl policijos nekvietėme, užsipildėme eismo įvykio deklaraciją, ir viskas, – sakė S.Mičiulis.

Verslininko žodžiais, per jo įmonės teritoriją yra dėl vieno žmogaus (pavardės pašnekovas neįvardijo – aut.past.) nutiestas kelias, kuriuo per dieną rieda apie 600 darbuotojų. Todėl sankryžoje su Pramonės gatve atsirado ženklas, nurodantis, kad sukantieji į kairę turi pirmenybę. Tačiau važiuojantieji Pramonės gatve to nežino ir vadovaujasi stereotipais – lekia nė neketindami užleisti pirmumo teisės išsukantiesiems. Geriausia išeitis šioje situacijoje, S.Mičiulio manymu, yra įrengti žiedinę sankryžą.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras