Pirmadienį – policijos akcija „Švyturėliai“(8)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2013-11-14 14:54
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Pirmadienį policija tikrins, kaip vairuotojai reaguoja į specialųjį transportą su įjungtais švyturėliais. Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje (Tauragėje, Pagėgiuose, Šilalėje ir Šilutėje) ateinantį pirmadienį nuo 11 iki 13 valandos kauks specialiųjų tarnybų automobilių sirenos. Taip ketinama patikrinti vairuotojų budrumą keliuose (gatvėse).

Policija praneša, jog prevencinės priemonės metu bus tikrinama, ar vairuotojai praleidžia specialiųjų tarnybų automobilius su įjungtais šviesos ir garso signalais.

Skubėdami į įvykius bei iškvietimus su įjungtais garso ir šviesos signalais specialiųjų tarnybų – greitosios pagalbos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir policijos pareigūnai neretai susiduria su nedrausmingais vairuotojais, kurie nepraleidžia šių transporto priemonių.

Dėl vairuotojų, nesilaikančių Kelių eismo taisyklių (KET), kurios nurodo kaip elgtis artėjant specialiųjų tarnybų transportui su įjungtais šviesos ir garso signalais, pareigūnai negali operatyviai reaguoti į įvykius bei užtikrinti visuomenės saugumo.

Siekdami sumažinti tokių pažeidimų skaičių policijos pareigūnai lapkričio 18 d. nuo 11 iki 13 val. Tauragėje, Šilutėje, Šilalėje ir Pagėgiuose vykdys prevencinę priemonę, kurios metu kontroliuos kaip eismo dalyviai vykdo KET nurodytus reikalavimus artėjant specialiosioms transporto priemonėms su įjungtais specialiaisiais šviesos ir garso signalais.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras