Neskelbto reido rezultatas – 6 pažeidėjai(10)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2013-11-20 11:13
Redakcijos archyvo nuotrauka

Redakcijos archyvo nuotrauka

Pastaruoju metu Policijos departamento ir Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai kiekvieną savaitgalį rengia išvykstamuosius patikrinimus kaskart vis kitoje apskrityje, kitame rajone. Praėjusį penktadienį sostinės pareigūnai dirbo Tauragėje.

Bendras policijos pareigūnų reidas mūsų mieste surengtas lapkričio 15-ąją. Jo metu Tauragėje dirbo du policijos ekipažai ir kinologas su tarnybiniu šunimi.
Pasibaigus reidui policijos departamentas informavo apie rezultatus. Iš viso tądien Tauragėje patikrintos 85 transporto priemonės. Iš viso išaiškinti 6 Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidėjai: 2 vairavo automobilį be valstybinės techninės apžiūros, 2 – be privalomojo civilinės atsakomybės draudimo, 1 – dar kitaip pažeidė KET reikalavimus. Tauragėje įkliuvo ir Kirgizijos Respublikos pilietis. Jis vairavo automobilį be valstybinių numerio ženklų ir privalomojo civilinės atsakomybės draudimo. Siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, kirgizas pareigūnams siūlė 50 JAV dolerių kyšį.
Policija primena, kad šių patikrinimų tikslas – viešosios tvarkos ir eismo saugumo užtikrinimas įvairiose šalies vietovėse. Jais siekiama suteikti didesnę pagalbą vietos komisariatams, užkardyti galimas nusikalstamas veikas, pagerinti policijos reagavimą į gyventojų pranešimus, turėti įtakos nusikalstamumo tendencijms. Šių reidų metu policija nesiekia nustatyti kuo daugiau KET pažeidėjų.
Tokie reidai nuolat vyks ir ateityje, pasirenkant vis kitus miestus ar rajonus. Apie numatomą tikrinti vietovę sostinės pareigūnai iš anksto neinformuoja.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras