Verslininkas į teismą bus atvesdintas(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2013-03-10 12:40

Renaldo Malycho nuotrauka

Tauragės rajono apylinkės teismas niekaip negali pradėti nagrinėti baudžiamosios bylos dėl neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimo verslininkui Vytautui Zarembai. Bylos nagrinėjimas jau kelintą kartą atidedamas, nes nepavyksta susisiekti su kaltinamuoju.

Į pirmąjį bylos nagrinėjimo posėdį kaltinamasis neatvyko, tik pranešė, jog serga. Bylą nagrinėjantis teisėjas Albinas Bazilius tąsyk viešai pareiškė, kad žodinis paaiškinimas, jog žmogus serga, teismui netinka. Todėl nuspręsta į kitą teismo posėdį kaltinamąjį atvesdinti. To neprireikė. V.Zaremba kitam teismo posėdžiui jau pateikė teismui tinkamą pažymą. Paskyrus dar keletą posėdžių, kaltinamasis nepasirodė. Tad vietoj baudžiamosios bylos nagrinėjimo teisėjui ir prokurorui teko tartis, ką daryti.

– Kol kas tragedijos nedarome. Paskyrėme naują posėdžio datą ir priėmėme pakartotinį sprendimą dėl kaltinamojo atvesdinimo. Jeigu istorija kartosis, teks imtis griežtesnių priemonių, – kalbėdamas apie įtariamojo sulaikymo galimybę užsiminė teisėjas.

Laikinai teismo pirmininko pareigas einantis A.Bazilius patikino, kad byla anksčiau ar vėliau privalės būti išnagrinėta, ir bet kokie bandymai procesą atitolinti kaltinamajam yra nenaudingi.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras