Vagys nugvelbė dvimetrinės tvoros stulpelius pamiškėje(0)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2013-03-16 13:35
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Kelininkus stebina vagių įžūlumas – apsauginės tvoros stulpai pavogti visiems matomoje vietoje. Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Tauragės policija atlieka ikiteisminį tyrimą dėl 138 apsauginės tvoros stulpelių vagystės kelyje Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas. Kelininkai skaičiuoja, kad žala siekia per 25 tūkstančius litų. Tikimasi, kad akivaizdžioje vietoje įvykdytą nusikaltimą pavyks išsiaiškinti.

Vagystę po ilgojo savaitgalio, ankstų antradienio rytą, pastebėjo VĮ „Tauragės regiono keliai“ Tauragės kelių tarnybos vyriausiasis meistras Darius Spanserna. Tarnybos viršininko pavaduotojas Albinas Zajauskas pranešė, kad meistras tąsyk važinėjo vertindamas kelių būklę.

 – Meistras pastebėjo, kad magistralinio kelio šalikelėje pastatytoje apsauginėje nuo miško žvėrių tvoroje – pernelyg dideli tarpai. Nustačiau, kad iš viso trūksta 138 stulpelių. Jie dingo kelio atkarpoje tarp 142 ir 152 kilometro, – pasakojo pavaduotojas.

Tauragės kelių tarnybos viršininkas Jonas Varkala patikslino, kad apsauginės tvoros mūsų rajone įrengtos visai neseniai – 2010 m. spalio pabaigoje. Skaičiuojama, kad vagys įmonei padarė 25 278 litus žalos. Viliamasi, kad kas nors iš pravažiuojančiųjų vagis turėjo pastebėti. Sunerimti turėtų, kelininkų vertinimu, ir tie, kas iš vagių pirko arba pirks šį turtą.

– Net jeigu šiais stulpais būtų kaime aptverta sodyba, mes juos atskirtume ir nustatytume, kad tai mūsų tvoros stulpeliai. Juk mes žinome visus šio statinio techninius parametrus. Iš viso stulpai yra 2,5 m aukščio: 2 metrai virš žemės, pusė metro įleista į žemę ir įbetonuota. Todėl vagys stulpų negalėjo išrauti ar išklibinti – jie paprasčiausiai juos nulaužė sulig žemės paviršiumi, o tinklą atkabino taip, kad iš pirmo žvilgsnio nė nepastebėtum, jog tvoroje kažko trūksta, – pasakojo į vagystės įvykio vietą palydėjęs A.Zajauskas.

Kelininkai apeliuoja į vagių ir jų bendrininkų sąžinę – šios tvoros yra įrengtos visų mūsų saugumui – siekiant apsaugoti pravažiuojančiuosius nuo į kelią išbėgančių miško žvėrių nuo galimo susidūrimo su jais.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras