Perėjoje partrenktos dvi vienuolikmetės(3)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2013-03-03 18:33
Renaldo Malycho nuotrauka

Dvi 11-metės į pėsčiųjų perėją įžengė staiga ir moters vairuojamas automobilis nespėjo sustoti. Renaldo Malycho nuotrauka

Ketvirtadienį apie vidurdienį Tilžės gatvėje, pėsčiųjų perėjoje, moters vairuojamas automobilis partrenkė staiga į kelio važiuojamąją dalį įžengusias mergaites. Nukentėjusiosios po medikų apžiūros išleistos gydytis į namus. Pirminiais duomenimis, automobilio „Ford Galaxy“ vairuotoja buvo blaivi.

Nelaimė Tilžės gatvėje nutiko ties sankryža su Žemaičių gatve. Per Tilžės gatvę, kuri yra ir magistralinis kelias Ryga–Kaliningradas, pažymėta perėja, vairuotojos teigimu, niekas nėjo, o automobilių srautas buvo didelis. „Ford“ vairuotoja važiavo iš miesto, Sovetsko kryptimi. Vairuotoja paaiškino mačiusi, kaip prie perėjos būriuojasi mokiniai.

– Jie tarsi lūkuriavo, bet neatrodė, kad ketina eiti per gatvę. Kai dvi mokinės atsiskyrė ir žengė į pėsčiųjų perėją, stabdyti buvo per vėlu – mergaites automobilis partrenkė, – vairuotojos žodžius perdavė policijos atstovė.

Į nelaimės vietą atskubėję policijos pareigūnai patikrino vairuotojos blaivumą. Moteris buvo blaivi. Nukentėjusiosios nedelsiant nugabentos į Tauragės ligoninę. Jas apžiūrėję medikai mergaites išleido gydytis ambulatoriškai.

Trečiadienio vakarą, apie 18.30 val., Vytauto gatvėje, ties evangelikų liuteronų bažnyčia automobilis „Audi 100“ kliudė šalikelėje stovėjusią „Audi 80 Avant“. Po incidento nustatyta, kad šįkart „kelių erelis“ – 1937 metais gimęs tauragiškis. Taip pat įtarta, kad vyras gali būti vartojęs alkoholio – į alkoholio tikrintuvą vairuotojas įpūtė 0,76 promilės alkoholio. Abi transporto priemonės apgadintos, o senolio vairuotoji – išgabenta specialiuoju transportu. Jis turės atsakyti už tai, kad sukėlė eismo įvykį ir vairavo apgirtęs.

Tą pačią dieną kelyje  Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas vyko policijos reidas, kurio metu buvo kontroliuojamas važiavimo greitis remontuojamo kelio ruože. Iš viso įkliuvo 80 vairuotojų, 5 iš jų greitį viršijo daugiau nei 50 kilometrų per valandą. Jiems gresia netekti teisės vairuoti. Vienas iš  „kelių erelių“ greitį viršijo net 77 km/h ir siekdamas išvengti atsakomybės pareigūnams pasiūlė 600 litų kyšį. Automobilio „Audi A4“ vairuotojas D.R. (gimęs 1987 m.) užsitraukė baudžiamąją atsakomybę, buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras