Mašinos stovėjimo vietą atrado krepšinio aikštelėje(14)

Karolina STAŽYTĖ | karolina@kurjeris.lt

2013-03-12 10:11
Skaitytojos nuotrauka

Anot tauragiškės A.M., Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Tauragės poskyrio autobusas vaikų žaidimų aikštelę „okupuoja“ kiekvieną vakarą. Skaitytojos nuotrauka

„Tauragės kurjerio“ redakciją pasiekė skaitytojos A.M. laiškas, kuriame teigiama, jog prie Gedimino g. 6-uoju numeriu pažymėto daugiabučio esančioje krepšinio aikštelėje nuolat stovi Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Tauragės poskyrio (TPA LS TP) autobusiukas. Anot moters, šaltuoju žiemos metu šioje vietoje automobilius įsidrąsina pasistatyti ne vienas gyventojas. Daugelį jų nubaudžia dažnai kieme apsilankantys policijos pareigūnai, tačiau A.M. abejoja, ar atitinkamos baudos sulauks ir minėto tarnybinio autobusiuko vairuotojas. Pastarasis, pasirodo, besąs pats TPA LS TP pirmininkas Remigijus Tekorius. Vyras jokios problemos tame neįžvelgia. Anot jo, žiemos metu vaikai krepšinio aikštele nesinaudoja, o transporto priemonę joje palieka ne jis vienas.

Gedimino g. 6-ojo namo gyventoja A.M. teigia pastaruoju metu neleistinoje vietoje paliktą policijos asociacijos autobusiuką matanti labai dažnai. Anot moters, būna, jog vaikų žaidimų aikštelėje jis prastovi net ir visą savaitgalį.

– Policijos pareigūnai dažnai užklysta į mūsų kiemą bei paveiksluoja nedrausmingų vairuotojų paliktas transporto priemones. Tikriausiai jie vėliau yra nubaudžiami. Tačiau pareigūnams, matyt, tos pačios taisyklės negalioja, – susirūpinusi savo laiške rašė A.M.

Ši neleistina veikla, anot jos, prasideda tik atšalus orams – kuomet ima stigti vietos kiemuose, o vaikų žaidimų aikštelė ištuštėja. Policijos asociacijos autobusiuką moteris teigia matanti kiekvieną vakarą.

– Krepšinio aikštelėje stovi jis jau kokią savaitę. Dažniausiai pastatomas vakarais, matyt, tuomet, kai vairuotojas grįžta iš ekskursijų, – išvadas dėliojo A.M.

Pasak jos, kol vieni vietos gyventojai pažeidinėja kelių eismo taisykles, kiti ima ir iškviečia policiją.

Susisiekiau su TPA LS TP pirmininku R.Tekoriumi ir paklausiau, kas vairuoja minėtą autobusiuką, paaiškėjo, jog „kaltininkas“ besąs jis pats.

– Aš gyvenu tame daugiabutyje. Todėl grįžęs į namus pavalgyti ar trumpam užsukęs prieš kokią kelionę, autobusiuką palieku krepšinio aikštelėje. Bėdos nematau, nes žiemos metu ji būna tuščia, o vietos, kitur statyti, nėra. Ilgesniam laikui mašiną buvau palikęs tik kartą. Visi kaimynai ten stato savo automobilius, – teisinosi R.Tekorius.

Vyras siūlė pasiteirauti, ar nors vienas, kuris šioje vietoje stato savo transporto priemonę, nubaustas.

– Nubaudžia nebent tuomet, kai kas nors „naglai“ pasistato mašiną. Pavyzdžiui, užblokuoja išvažiavimą. Esu pats dirbęs policijoje, todėl žinau, kas galima, o kas ne, – teigė TPA LS TP pirmininkas.

Pasak Tauragės vyriausiojo policijos komisariato spaudos atstovės Simonos Šniaukštaitės, policija fiksuoja visus tokio pobūdžio kelių eismo taisyklių pažeidimus be išimties. Nepaklusniam vairuotojui už tai gresia nuo 100 iki 300 Lt bauda. Moteris siūlo gyventojus būti aktyvius: paveiksluoti ne vietoje pastatytus automobilius ir nuotraukas siųsti policijai.

– Kiek žinau, policijos pareigūnai dažnai vyksta į Gedimino g. 6-ojo namo kiemą. Buvo gautas ne vienas pranešimas, jog ten esančioje krepšinio aikštelėje paliekami stovėti vietos gyventojų automobiliai. Nemažai nepaklusnių vairuotojų už tai gavo baudas. Kiek tiksliai, pasakyti šiuo metu negaliu, – teigė S.Šniaukštaitė.

Išgirdusi apie ten dažnai statomą TPA LS TP autobusiuką, VPK spaudos atstovė paprašė atsiųsti pažeidimą fiksuojančią nuotrauką. Esą neleistinoje vietoje transporto priemonę pasistatęs vairuotojas bus išaiškintas ir nubaustas.

Tad R.Tekoriaus kalbos apie tai, jog niekas nesulaukia baudų už krepšinio aikštelėje paliktus automobilius, yra iš piršto laužtos. Galbūt tik jis vienas ir lieka nenubaustas?

Skaityti komentarus (14) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras