Krepšinio treneris pripažintas kaltu(12)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2013-03-12 14:48
Redakcijos archyvo nuotrauka

Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos krepšinio trenerį Aistį Regimantą teismas pripažino kaltu. Redakcijos archyvo nuotrauka

Tauragės rajono apylinkės teismas Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos krepšinio trenerį Aistį Regimantą pripažino kaltu pagal du baudžiamojo kodekso straipsnius. A.Regimantas įpareigotas nesiartinti prie savo giminaičių, kuriuos terorizavo, namų.

Apie krepšinio treneriu dirbantį A.Regimantą, kuris naktimis neduodavo ramybės savo tetai ir jos sutuoktiniui, rašėme ne kartą. Terorizuojami žmonės ne kartą liejo godas ir sakė nenorį kreiptis į teismą, nes piktavalis – sūnėnas. Tačiau į policiją sutuoktiniams  dėl patiriamo teroro ir priekabiavimo tekdavo kreiptis gana dažnai. Jų žodžius paliudijo ir policijos pareigūnai, vykę į iškvietimus, bei pažįstantys A.Regimantą iš matymo.

Pastarieji šioje byloje taip pat buvo nukentėjusieji. Mat du pareigūnus krepšinio treneris išplūdo  necenzūriniais žodžiais. Tad A.Regimantui buvo pareikšti kaltinimai tiek dėl žmonių terorizavimo, tiek dėl pareigūnų įžeidimo.

Teisėja Raimonda Pauparienė nusprendė, kad A.Regimantas yra kaltas pagal abu baudžiamojo kodekso straipsnius. Už žmonių terorizavimą teisėja treneriui skyrė 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, o už pareigūnų įžeidimą – 30 parų arešto. Bausmes subendrinus kaltinamajam paskirta 7 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant metams ir 6 mėnesiams. Per šį laikotarpį A.Regimantas įpareigotas nesiartinti prie savo giminaičių, kuriuos terorizavo, namų. Jeigu teismo nurodymo A.Regimantas nepaisys, jam teks sėsti už grotų.

Tauragės rajono apylinkės teismo nuosprendis gali būti skundžiamas įstatymo numatyta tvarka.

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras