Po avarijos du vaikai paguldyti į ligoninę(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2013-05-24 07:20
Valdo Šarakvaso nuotrauka

Automobilių susidūrimo metu du vaikai patyrė lengvą smegenų sukrėtimą. Valdo Šarakvaso nuotrauka

Trečiadienį, apie 6.50 val., Vytauto bei Dariaus ir Girėno gatvių sankryžoje mokyklinis autobusas, vežęs Skaudvilės specialiosios mokyklos mokinius, susidūrė su automobiliu „Toyota Corolla“. Po avarijos du blogai pasijutę vaikai buvo nuvežti į ligoninę, jiems nustatytas lengvas smegenų sukrėtimas.

Tuo metu, kai įvyko avarija, autobusiukas vežė vaikus į Skaudvilės specialiąją mokyklą, buvo likę paimti dar keletą mokinių, septyni sėdėjo viduje. Po susidūrimo į vietą atvykę greitosios medicinos pagalbos medikai nė vienam avarijos dalyviui sužeidimų nenustatė, dalį vaikų mokyklinis autobusiukas išvežiojo į namus, kitus pasiėmė tėvai. Apie 12 val. du blogai pasijutusius vaikus tėvai nuvežė patikrinti sveikatos, abu buvo paguldyti į Tauragės ligoninę stebėjimui. Trylikamečiai brolis ir sesuo vakar iš ligoninės išleisti dar nebuvo. Jiems nustatytas lengvas smegenų sukrėtimas.

Mokykliniam autobusiukui sudaužtas vairuotojo pusės priekinis ir šoninis sparnai, „Toyota Corolla“ suknežintas priekinis bamperis, variklio gaubtas ir galiniai dešinysis sparnas su bamperiu ir žibintu.

Avarijos aplinkybėms išaiškinti pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras