Aptiko daugiau nei toną nelegalaus dyzelinio kuro ir cigarečių (4)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2013-05-31 07:23
Tauragės APGV archyvo nuotrauka

Patikrinimo metu Gaurės kaimo gyventojo sodyboje policijos pareigūnai aptiko 1010 litrų dyzelinio kuro. Tauragės APGV archyvo nuotrauka

Pirmadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (APVK) pareigūnai, tęsdami aktyvią kovą su neteisėtu disponavimu akcizais apmokestintomis prekėmis, pas vyrą aptiko daugiau nei 1000 litrų dyzelinio kuro ir beveik 100 pakelių cigarečių su Rusijos Federacijos banderolėmis.

Patikrinimo metu Gaurės kaimo gyventojo sodyboje policijos pareigūnai aptiko 1010 litrų dyzelinio kuro, kurį, kaip paaiškėjo, vyriškis įsigijo Rusijos Federacijoje. Dalis dyzelinio kuro buvo laikoma 1 tonos talpoje, kuri nebuvo registruota Tauragės apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Pas vyrą policijos pareigūnai rado ir 92 pakelius įvairių rūšių cigarečių su rusiško pavyzdžio banderolėmis.

Tauragės rajono gyventojui dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestintomis prekėmis ir kuru pradėta administracinė teisena.

Policija ragina gyventojus apie jiems žinomus neteisėtus akcizais apmokestintų prekių, kuro ar naminės degtinės gamybos, laikymo ar pardavimo atvejus pranešti policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270 ar anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras