Policininkai pričiupo mobilų naminės degtinės fabrikėlį(1) 

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-10-15 17:47

Mobili naminės degtinės gamybos įranga ant ratų. Tauragės AVPK nuotrauka

Penktadienį Tauragės policijos pareigūnai miškelyje Pabūdviečio (Tauragės r.) kaime aptiko aparatą naminei degtinei gaminti, praneša Tauragės AVPK. Radinys nustebino visko mačiusius pareigūnus itin išradinga konstrukcija – visa alkoholiui gaminti skirta įranga buvo sutalpinta... ant ratų.

Mobilus aparatas buvo sukonstruotas sumaniai išnaudojant vietą ant platformos, pagalvota apie kiekvieną detalę, kad įranga būtų kompaktiška ir, esant būtinybei, patogi pergabenti iš vienos vietos į kitą. Aparatą galima tvirtinti prie automobilio kaip priekabą.

Pareigūnai įtaria, kad tokios naujovės kaimo degtindarystės tradicijoje autoriai ir naudotojai – netoliese esančių kaimelių gyventojai G. M. (gimęs 1986 m.) ir M. Š. (gimęs 1989 m.). Jauni vyrukai buvo tą pačią dieną sulaikyti ir apklausti. Jiems pareikšti įtarimai dėl aparato, skirto stipriems namų gamybos alkoholiniams gėrimams gaminti, pagaminimo. Netoli Ežeruonos upelio palikta įranga penktadienį atvykus policijai nebuvo naudojama.

Dėl įvykio Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.  Įtariamiesiems gresia baudžiamoji atsakomybė.

 

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras