„Kelių ereliui" kelių eismo taisyklės nėmotais(37)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-10-18 16:05
Tauragės AVPK nuotrauka

Trečiadienį Tauragėje policijos pareigūnai sulaikė itin grubiai Kelių eismo taisykles pažeidinėjantį vairuotoją. Dienos metu, kai mieste pilna pėsčiųjų ir transporto, pažeidėjo automobilis pavojingai manevruodamas skriejo Tilžės gatve didesniu nei 100 km/h greičiu.

Apie 15.30 val. policijos pareigūnai, važiuodami skiriamaisiais ženklais nepažymėtu tarnybiniu automobiliu pastebėjo iš degalinės ties Taurais (Tauragės r.) išsukantį žalios spalvos „Subaru“. Automobilis, neleistinai lenkdamas ir kelkraščiais iš dešinės apvažinėdamas kitas transporto priemones, net nemažindamas greičio prie sankryžų bei perėjų, didžiuliu greičiu nulėkė miesto link. Greičio matuoklis policijos automobilyje užfiksavo 116 km/h greitį. Nieko nelaukdami pareigūnai taip pat padidino greitį ir ties Tauragės pilimi sustabdė įsismarkavusį kelių erelį.

Paaiškėjo, kad automobilio vairuotojas – gerai policijai žinomas nuolatinis Kelių eismo taisyklių pažeidėjas R.N. (gimęs 1990 m.). Šio tauragiškio „sąskaitoje“ – per 30 KET pažeidimų, užfiksuotų nuo 2007 metų, kai vyrukas įgijo teisę vairuoti. Per šį laikotarpį jaunuolis spėjo netekti teisės vairuoti, net 14 kartų įkliūti policijai vairuodamas transporto priemonę, kai teisė yra atimta, 6 kartus nepakluso pareigūnų reikalavimui sustabdyti automobilį, taip pat yra baustas už vairavimą išgėrus, greičio viršijimą, važiavimą automobiliu neleistinai tamsintais langais.

Trečiadienį jaunuolis vėl buvo pristatytas į policijos komisariatą, jam surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas dėl leistino greičio viršijimo daugiau nei 50 kilometrų ir chuliganiško vairavimo. Baudą už šiuos pažeidimus tauragiškiui skirs teismas.

Tauragės AVPK inform.

Skaityti komentarus (37) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras