Rugsėjo 1-oji – su alkoholio tvaiku(5)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-09-05 09:23

Kadangi šiemet Mokslo ir žinių diena daugelyje rajonų buvo perkelta į rugsėjo 3-ąją, alkoholis tądien pardavinėtas laisvai, be suvaržymų. Tokios „laisvės“ pasekmės netruko pasijusti: Tauragėje nustatyti 3 girtavę jaunuoliai, Skaudvilėje – 5 nepilnamečiai ir 2 suaugusieji, Pagėgiuose – 5 nepilnametės merginos, 9 suaugusieji ir 3 vairuotojai.

Nors skaičių statistika byloja Tauragės naudai, čia buvo užfiksuotas sunkiausias atvejis. Rugsėjo 3 d., 15.30 val., į Tauragės ligoninę iš Moksleivių alėjos pristatytas ir dėl apsinuodijimo alkoholiu paguldytas P.U., gimęs 2000 m. Rytojaus dieną vaikas iš ligoninės buvo išleistas. Dar dvi 16–17 m. tauragiškės į pareigūnų akiratį pateko netoli Oko miško. Nors merginos buvo blaivios, jų krepšyje pareigūnai aptiko keletą plastikinių didelės talpos alkoholinio gėrimo butelių.

Skaudvilėje užfiksuoti 5 nepilnamečių (16–17 m.) girtavimo atvejai. Vienas skaudviliškis po šventės mokykloje ir šventų mišių bažnyčioje policijai sugebėjo įkliūti du kartus.

– Pirmą kartą vaikinas buvo pastebėtas girtas apie 18 valandą. Tąkart pareigūnai neblaivų nepilnametį pristatė į namus ir atidavė motinos priežiūrai. Apie 23 valandą tas pats jaunuolis užkluptas girtaujantis vėl. Šįkart vaikinui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – į alkoholio tikrintuvą jis įpūtė 2,93 promilės. Šis skaudviliškis antrąkart buvo užkluptas automobilyje, kur laiką leido dar vienas nepilnametis, kuriam nustatytas lengvas girtumas, – pasakojo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Simona Šniaukštaitė.

Daugiausiai neblaivių asmenų, policijos atstovės duomenimis, nustatyta Pagėgiuose. Sučiuptos 5 viešoje vietoje alkoholį vartojusios nepilnametės (16–17 m.). Nustatyta, kad Pagėgių mieste viešoje vietoje alkoholį gėrė ir 5 suaugusieji. Dar 4 pagėgiškiai į viešąsias erdves susiruošė gerokai padauginę svečiuose ar namuose. Pagėgių policijai neblaivūs prie vairo rugsėjo 3-ąją, kai čia buvo minima Mokslo ir žinių diena, įkliuvo 3 neblaivūs vairuotojai.

Tauragės policijos atstovė S.Šniaukštraitė sakė, kad pirmąją rugsėjo savaitę visuose komisariatui pavaldžiuose policijos padaliniuose vyks specialūs tikrinimai – bus dažniau lankomos jaunimo pamėgtos vietos, stebimas jaunimo elgesys viešose vietose. Tokie reidai organizuojami ne tik dieną, bet ir naktį.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras