Pirmadienis – avarijų diena(8)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-09-11 12:11
Renaldo Malycho nuotrauka

Dariaus ir Girėno bei Birutės gatvių sankryžoje vakar įvyko dvi avarijos. Renaldo Malycho nuotrauka

Vakar, iki 14 valandos, Tauragėje užfiksuotos trys autoavarijos. Viena jų – įskaitinė: jos metu sužalota moteris, į nemalonę pateko vairuotojas, jau netekęs vairavimo teisės. Kitoje paaiškėjo, kad vairuotojas prie vairo sėdo gerokai apgirtęs.

Tauragės policijos atstovė spaudai Simona Šniaukštaitė vakar po pietų sakė, kad pastarasis pirmadienis Tauragėje – avaringas.

– Per gerą pusdienį mieste užfiksuoti trys eismo įvykiai. Du iš jų įvyko Dariaus ir Girėno bei Birutės gatvių sankryžoje. Pirmasis užfiksuotas ryte, maždaug apie 9 valandą, antrasis – vidurdienį. Dar vienas eismo įvykis nutiko apie 13.30 val. Gedimino gatvėje, ties autobusų stotimi, – vardijo policijos atstovė.

Pirmojo eismo įvykio metu nukentėjo dviratininkė, patingėjusi per perėją paėjėti pėsčiomis. 1948 metais gimusią tauragiškę, važiavusią per pėsčiųjų perėją Birutės gatvėje, partrenkė iš Dariaus ir Girėno gatvės įsukusi „Audi“. Laimei, viskas baigėsi laimingai. Į avarijos vietą atskubėjusi medikų brigada nukentėjusiąją išsigabeno, bet sužalojimų nenustatė. Moterį partrenkęs vairuotojas, pirminiais duomenimis, buvo blaivus.

Toje pačioje sankryžoje vakar nutiko dar viena avarija. Šįkart moteris pėsčiųjų perėja ėjo per Dariaus ir Girėno gatvę. Pėsčiąją nubloškė automobilis „Audi A6“. Kaip paaiškėjo, mašiną vairavo vyras, kuriam vairavimo teisė jau yra atimta. Dėl šio eismo įvykio komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dar viena avarija vakar užregistruota Gedimino gatvėje: automobilis „WV Vento“ rėžėsi į priešais ta pačia kryptimi važiavusį „WV Passat“. Abi mašinos riedėjo sankryžos su Dariaus ir Girėno gatve link. Nustatyta, kad avariją sukėlęs vairuotojas prie vairo sėdo gerokai apgirtęs – į alkoholio tikrintuvą jis įpūtė net 2,34 prom. alkoholio.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras