Kauno įmonė apvagiama ketvirtą kartą(3)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-09-05 09:14

Tauragėje dirbanti bendrovė „Kamesta“ šį mėnesį nuostolius skaičiuoja vienus po kitų: nuo pat rugpjūčio pradžios vagys švarina technikos bakus, gvelbia statybines medžiagas.

Kauno rajone, Garliavoje, registruota bendrovė „Kamesta“ Tauragėje tiesia inžinerinius tinklus. Savo sunkiąją techniką bendrovės darbuotojai laiko nuomojamoje tauragiškių įmonės „Apastata“ aikštelėje. Joje stovinčios technikos kuro bakai ištuštinami antrą kartą, dar dvi vagystės užfiksuotos Sandėlių gatvėje.

– Paskutinė vagystė pastebėta ankstų antradienio rytą. Iš krovininių automobilių ir ekskavatoriaus buvo pavogta 420 litrų dyzelino ir 100 litrų benzino. Rugpjūčio 8 d. iš transporto priemonių dingo 320 l degalų. Visa tai vyko saugomoje, betono tvora aptvertoje ir vaizdo kamerų stebimoje teritorijoje. Tauragėje vyksta nesuvokiami dalykai, – piktinosi „Kamestos“ darbų vadovas Audrius.

Pasak pašnekovo, tai nebe pirmi nuostoliai, kuriuos įmonė patiria dirbdama Tauragėje. Prieš kurį laiką kuro vagystė buvo nustatyta Sandėlių gatvėje. Tąkart įmonė į pareigūnus nė nesikreipė – vagys nugvelbė 30 l kuro. Kitu atveju į pareigūnus jau buvo kreiptasi – vagys iš darbų aikštelės nutempė penkis vamzdžius. Laimei, prarasti tik du daugiau nei tūkstančio litų vertės vamzdžiai. Kitus tris darbų vadovas aptiko pats: vamzdžiai buvo nutempti ir paslėpti žolyne.

Nepatvirtintais duomenimis, šįkart „Apastatos“ aikštelėje kauniečių technikos kurą vogė mažiausiai 8 žmonės, kurie degalus gabeno per aukštas tvoras kanistruose, vėliau išvežė automobiliais. Dėl to, kad vogta ten, kur nefilmuoja vaizdo kameros, įtariama, jog darbavosi kažkas iš saviškių. Kiek iš viso Kauno įmonei padaryta žalos, dar nesuskaičiuota. Darbų vadovas gailisi ir to, kad dėl tokių išpuolių netenkama ne tik kuro, sugadinama technika. Kol vyksta policijos darbas, technika negali vykti į darbo objektus. Taip trikdomas darbas, gadinama įmonės reputacija, įsitikinęs darbų vadovas.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras