Dėl skolos „Jongita“ įsivėlė į teismų maratoną(3)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-09-04 06:50
Renaldo Malycho nuotrauka

Renaldo Malycho nuotrauka

Praėjusią savaitę Tauragės rajono apylinkės teismas turėjo sugrįžti prie jau išnagrinėtos civilinės bylos, kurioje policijos sulaikytus automobilius saugojusi bendrovė „Jongita“ siekia prisiteisti 14,758 litų skolą.

Ši byla teismuose nagrinėjama nuo 2009 metų. Bendrovės savininkas Jonas Kiminius iš pradžių tą pačią pinigų sumą siekė prisiteisti iš policijos komisariato. Tauragės teismas buvo iš dalies patenkinęs verslininko prašymą. Tačiau tokį teismo sprendimą apskundė tuometinis atsakomas – Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Klaipėdos apygardos teisme nuspręsta, kad pirmos instancijos teismas neteisingai išsprendė bylą – atsakovas šioje civilinėje byloje turi būti Lietuvos Respublikos Vyriausybė. Byla vėl atsidūrė Tauragės rajono apylinkės teisme. Tačiau ir šįkart parengiamasis teismo posėdis buvo atidėtas. J.Kiminius juokavo, kad jo klausimas teisme nebus išnagrinėtas tol, kol bylos nepabandys išspręsti visi teisėjai.

– Šią bylą jau nagrinėja trečia teisėja. Dabar mano ieškinio nagrinėti ėmusis teisėja Loreta Bajorinienė nusprendė į teismo posėdį pakviesti policijos atstovą., – sakė skolos niekaip nesusigrąžinantis verslininkas J.Kiminius.

Kitas posėdis numatytas spalio pradžioje.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras