Vagis sučiupo prekių atsikratymo momentu(0)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-08-16 10:35
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Pavogtos rekonstruojamo Ateities tako 16 namo statybinės medžiagos surastos. Autorės nuotrauka

Praėjusią savaitę, naktį iš antradienio į trečiadienį, iš Ateities tako dingo rekonstruojamo 16-ojo namo statybinės medžiagos. Gyventojai suskubo domėtis, ar jiems neteks pridėti pinigų, kad namas būtų kokybiškai rekonstruotas. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Ir jau penktadienį pavogtas putų polistirenas buvo surastas.

Bendrovės „Apastata“ darbuotojas vagystę pastebėjo ankstų trečiadienio rytą, tik atėjęs į darbą. Trūko penkių apšiltinimui skirtos medžiagos – putų polistireno – įpakavimų. Daugiabučio gyventojus netrukus aplankė policija, teiravosi, gal kas ką nors matė, girdėjo.

– Jeigu būtume žinoję, kad statybininkai savo medžiagų nesaugo, gal ir būtume pasaugoję. O ir kaip čia pagalvosi, kad vagia, jeigu kraunasi ne po vieną, bet pakuotėmis, – gūžčiojo pečiais namo gyventoja.

Moteris neslėpė – tarp gyventojų netruko pasklisti kalbos, kad darbdaviai su darbuotojais neatsiskaito už atliktus darbus. Todėl, esą, vyrai ir atsiima tai, ką užsidirbo. O labiausiai žmonės išgyveno, kad jiems gali tekti padengti statybinių medžiagų išlaidas. Daugiabutį administruojančio Butų ūkio vadybininkė Gintarė Rakauskienė patikino, kad šito tikrai nebus.

– Gyventojai neturėtų jaudintis dėl vagysčių metu ar kitaip patiriamų nuostolių. Jiems reikalingų įmokų sumos yra suskaičiuotos pagal sąmatą. Nuostolius šiuo atveju patiria ir iš savo lėšų dengia darbų rangovas, tai yra „Apastata“, – sakė G.Rakauskienė.

UAB „Apastata“ direktorius Mindaugas Apavičius komentuoja, kad vagys polistireno pavogė 5 kubinius metrus.

– Arba kitaip tariant, 32 kvadratinius metrus šiltinimo medžiagos. Jos vertė – 750 litų. Laimei, po kelių dienų šias medžiagas galėjome atsiimti – trūko tik kelių plokščių, – pasakojo direktorius.

M.Apavičius garantavo, kad vagys niekada nedirbo UAB „Apastata“. Juos policija sučiupo tuo momentu, kai šie bandė statybines medžiagas parduoti. Iš viso šiuo nusikaltimu įtariami trys jauni, maždaug 25–30 metų tauragiškiai. Du iš jų policijai žinomi iš anksčiau įvykdytų nusikalstamų veikų.

– Esame policijai labai dėkingi už operatyvų darbą, nusikaltimo išaiškinimą ir statybinių medžiagų sugrąžinimą, – vakar po pietų sakė UAB „Apastata“ direktorius M.Apavičius.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras