Tauragiškis ir jo kolega „ichtiandras“ sulaukė teismo verdikto(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-08-13 07:46
VSAT archyvo nuotrauka

VSAT archyvo nuotrauka

Rusas, per Nemuną atplukdęs 20 dėžių kontrabandinių rūkalų, sės į kalėjimą dvejiems metams, o tauragiškis jo bendras, priėmęs cigaretes, sumokės 26 tūkst. litų baudą.

Tokį nuosprendį už kontrabandą ir valstybės sienos perėjimą liepos 13 dieną paskelbė Klaipėdos apygardos teismo teisėjas Stasys Valužis. 36-erių Rusijos Federacijos pilietis Aleksejus Dičkovas už tai, kad atplukdė maždaug 65 tūkst. litų vertės krovinį – 20 dėžių cigarečių, kalės 2 metus. Lietuvoje „ichtiandro“ laukęs ir cigaretes priglaudęs 23-ejų tauragiškis Tomas Butkus į valstybės biudžetą įpareigotas sumokėti 26 tūkst. litų.

Abu nuteistieji pasieniečiams įkliuvo 2011 m. rugsėjį. Pažeidėjai buvo susekti naktinio matymo įranga. Įtartinas judėjimas užfiksuotas Rusijos Nemuno krantinėje: keli žmonės spėriai nešė dėžes prie upės, o netrukus vienas jų atsiyrė nuo kranto ir atplaukė į Lietuvos pusę. Atplukdęs dėžes „ichtiandras“ ketino sukti atgal į Rusiją, bet pasieniečiai jį sulaikė. Jo krovinys rastas prie Nemuno esančioje sodyboje – iš viso 10 tūkst. pakelių cigarečių „Saint George 7“ su rusiškomis banderolėmis. Tos pačios sodybos kieme sulaikytas ir tauragiškis. Pasieniečiams vaikinas priešinosi. Pareigūnai iššovė įspėjamąjį šūvį į orą, surakino aršųjį tauragiškį antrankiais. Tąsyk „ichtiandras“ buvo sulaikytas 2 mėnesiams, tauragiškis – mėnesiui.

Toje pačioje sodyboje pasieniečiai aptiko daug kontrabandos gabenimui pritaikytos įrangos: specialiai paruoštus automobilius „Audi 80“ ir „Subaru Legacy“, motorinę valtį, guminę valtį ir palydovinio bei mobiliojo ryšio priemones.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras