Šeimininkės lavonas rastas šulinyje(8)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-08-17 06:14
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Sodybos šeimininkės kūnas aptiktas stovintis geriamojo vandens šulinyje. Autorės nuotrauka

Vakar ryte po trumpų atostogų į namus grįžusią jauną pagramantiškių šeimą pasitiko tragedija – vyro mamos kūnas rastas šulinyje. Dėl moters mirties priežasties nustatymo Tauragės policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kiek tiksliai laiko moteris yra mirusi, neaišku. Mat velionės sūnus Edmundas su šeima daugiau nei savaitei buvo išvykęs į Prancūziją. Kaimynai 71-erių Liucijos B. irgi nepasigedo. Kalbama, kad pagramantiškė buvo uždaro būdo, visuomenėje pasirodydavo itin retai. Prieš kelerius metus našle tapusia mama pastaruoju metu dažniausiai rūpinosi vienturtis sūnus, jo šeima. Nors sūnus gyvenamąją vietą yra deklaravęs Šilalėje, akivaizdu, kad jis rengiasi persikelti gyventi į tėviškę – sodyboje vyksta statybos darbai. Namiškiai mirusiąją aptiko vos grįžę į namus. Liudininkai pasakoja, kad artimieji pirmiausiai nustebo dėl peralkusio šuns, o šeimininkės apskritai niekur nesimatė. Vėliau prie šulinio, kuris įrengtas gyvenamojo namo rūsyje, buvo aptiktos moters šlepetės. Tada ir imta šauktis pagalbos. Į įvykio vietą atskubėjusi medikų brigada niekuo negalėjo pagelbėti. Namų šeimininkė buvo pastebėta vandens sklidiname šulinyje.

Įvykio vietoje besisukioję ugniagesiai pasakojo, kad moteris šulinyje stovėjo ir buvo įsistvėrusi vamzdžio.

Mirusiosios artimieji užminė dar vieną mįslę: ko mama ėjo prie šulinio – juk vanduo į namus tiekiamas centralizuotai. Tačiau akivaizdžių įsilaužimo žymių Edmundas sakė nepastebėjęs.

Vakar apie pietus Pagramantyje turėjo pasirodyti Tauragės kriminalistai.

Komisariate dėl Liucijos B. mirties priežasties nustatymo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras