Pabirusios plytos trikdė eismą(8)

Karolina STAŽYTĖ | karolina@kurjeris.lt

2012-08-28 14:28
Karolinos Stažytės nuotrauka

Štai tokį kliūčių ruožą teko įveikti Gedimino gatve važiuojantiems vairuotojams. Karolinos Stažytės nuotrauka

Penktadienį Gedimino ir Prezidento gatvių sankryžoje vyko automobilių „slalomas“ – kelių eismo dalyviai buvo priversti laviruoti tarp važiuojamojoje kelio dalyje pabirusių plytų. Kas jas išmėtė – taip ir liko neaišku.

Pakalbintas Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius sakosi dažnai pastebįs perkrautas privačių įmonių sunkiasvores mašinas. Niekas jų vairuotojų nekontroliuoja, baudžia tik tuos, kurie prišiukšlino ir buvo „atpažinti bei paskųsti“. Pakliuvę į duobėtą kelio ruožą krovinius gabenantieji dažnai po savęs palieka vežamo žvyro, grunto ar smėlio likučių, kuriuos šalinti tenka UAB „Dunokai“ ar seniūnijos darbuotojams. Pasak V.Žiliaus, Transporto inspekcija ir kelių policija turėtų dažniau tikrinti krovinius vežančias mašinas.

Įsibėgėjus javapjūtei gatvėse pastebimos ir išmėtytų grūdų krūvelės. Tačiau šįkart ant kelio dangos mėtėsi mašinų važiuoklei kiek pavojingesnio dydžio kliūtys – plytos. Kiekvienas vairuotojas turi jausti atsakomybę už savo gabenamo krovinio bei kitų eismo dalyvių saugumą. Kiekvienas prišiukšlinęs gatvę pats privalo sustoti ir pašalinti nuo važiuojamosios dalies dėl jų kaltės atsiradusias kliūtis. Tačiau dėl atsakingumo stokos, tai nutinka labai retai. Neužtikrinę saugaus krovinio vežimo vairuotojai įspėjami arba jiems gresia bauda nuo dvidešimties iki keturiasdešimties litų.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras