Iš neblaivaus praeivio pinigus pagrobęs tauragiškis stos prieš teismą(6)

2012-07-04 08:37
Renaldo Malycho nuotrauka

Renaldo Malycho nuotrauka

Praėjusią savaitę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą, kurio metu įtarimai dėl atvirosios vagystės buvo pareikšti 36-erių tauragiškiui.

Šių metų balandžio 10 d., apie 15.30 val., Tauragėje, Mažvydo gatvėje, nepažįstamas vyriškis iš neblaivaus M. T. (gimęs 1983 m.) atėmė ant peties kabėjusią rankinę ir nukentėjusiojo akivaizdoje pagrobė ten buvusius pinigus – iš viso apie 100 litų. Įžūlus vagis nebuvo nusiteikęs agresyviai, nenaudojo smurto, pagrobęs pinigus iškart pasišalino. Vidury baltos dienos pinigų netekęs tauragiškis kreipėsi į policiją, dėl įvykio tą pačią dieną buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pareigūnai netruko nustatyti, kad nusikaltimą galimai įvykdė netoliese gyvenantis A. L., kuriam dėl atvirai įvykdytos vagystės ir buvo pareikšti įtarimai.

Paskutinę birželio savaitę tyrimas policijoje buvo baigtas, o byla perduota teismui. Tauragiškiui gresia bauda, areštas, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tauragės AVPK inform.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras