Su „grobiu“ iš Prancūzijos tauragiškiui nepasisekė(17)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-03-20 08:53
VSAT nuotrauka

Šį vogtą automobilį tauragiškis iš Prancūzijos parvairavo trumpiau nei per parą. VSAT nuotrauka

Kalvarijos pasieniečiai informuoja, kad vakar pasienyje su Lenkija įkliuvo tauragiškis, į tėvynę bandęs pargabenti vakarykščiai Prancūzijoje pavogtą visureigį BMW X5. 27-erių vyras uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pirmadienio rytą pasieniečiai pastebėjo iš Lenkijos į Lietuvą didžiuliu greičiu skriejantį prancūziškais numeriais ženklintą automobilį. Pasirengta jį stabdyti – pasieniečiai ant kelio patiesė vadinamąjį „ežį“, papildomai pravažiavimą užblokavo tarnybiniu visureigiu. Bet stabdymo priemonių neprireikė – tauragiškis, nežinia kodėl sustojo anksčiau laiko ir savo noru paliko vogtą automobilį. Einantį keliu, pasieniečiai jį sulaikė maždaug po 10 minučių, o mašina su išlaužta durelių spynele buvo palikta šalikelėje likimo valiai.

Nustatyta, kad į Lietuvą įvažiavusio BMW X5 kaip vogto nuo sekmadienio ieško Prancūzijos pareigūnai. Visureigis pagamintas 2010 m. pabaigoje.

Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo Lazdijų rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas, tauragiškis po apklausos uždarytas į areštinę.

Skaityti komentarus (17) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras